Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

115.000 €
1,074.77 € / mp

De vânzare teren + casa batraneasca in localita ...

Siminoc

2.041 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

97.500 €
92.500 €

Vand casa in Siminoc

Siminoc

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

115.000 €

Casa de vanzare cu teren

Siminoc

107 mp
1.934 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

195.000 €

Vand casa ecologica lemn 800 mp+ 400 mp+ 7000 m ...

Siminoc

6 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

60.000 €
30 € / mp

Teren Siminoc, jud Constanta

Siminoc

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

32.000 €
39.000 €
41.50 € / mp

Vand teren intravilan in Valea Dacilor

Valea Dacilor

La ~5km distanță

771 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

37.000 €
52.63 € / mp

Vand Teren Intravilan in Valea Dacilor zona cen ...

Valea Dacilor

La ~5km distanță

703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

133.100 €

Casa ?i teren de vanzare

Valea Dacilor

La ~5km distanță

90 mp

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

32.591 €
23 € / mp

Teren intravilan Valea Dacilor 23 euro mp

Valea Dacilor

La ~5km distanță

1.417 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

116.500 €

Casa de vanzare Valea Dacilor Medgidia

Valea Dacilor

La ~5km distanță

4 camere
164 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi

37.000 €
52.63 € / mp

Vand Teren Intravilan in Valea Dacilor zona cen ...

Valea Dacilor

La ~5km distanță

703 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
31.25 € / mp

Teren Valea Dacilor -intravilan de vanzare / St ...

Valea Dacilor

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

10.758 €
0.77 € / mp

Teren extravilan Murfatlar, ID: R2982572

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

14.000 mp
14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

18.500 €
1.46 € / mp

Teren agricol de 12700 mp cu direct access DC11 ...

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

12.700 mp
12.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

32.000 €
40 € / mp

Vand teren 800 m2

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

75.000 €

Urgent vand!Casa de vanzare Valu lui Traian 500 ...

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

57.500 €

Apartament Murfatlar

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 1
1978
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 57,500 € și 58.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

88.500 €

Apartament 4 camere in zona complex studentesc

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 1
1988
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €

Apartament 2 camere etaj 2

Exterior Est, Murfatlar

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 2
4E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

85.000 €

Apartament de vanzare

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 1
2010
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

50.000 €

Apartament 2 camere + boxa in Murfatlar

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter
1981
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

63.500 €

Vând Apartament 2 camere, Etaj 1, Murfatlar

Murfatlar

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

55.000 €

apartament de vanzare

Murfatlar

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3
1985
Agenție

3 luni în urmă
8

55.000 €

Apartament 2 camere parter

Est, Murfatlar

La ~5km distanță

2 camere
41,62 mp
Parter / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
16

69.900 €

Ocazie ! Murfatlar - Centru Casa 4 camere cu te ...

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

48.000 €

Agenție imobiliară vindem apartament ...

Ultracentral, Murfatlar

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 4
2000
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

88.000 €

Vand apartament 4camere

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 1
1988
Agenție

1 lună în urmă
7

55.000 €

Vand apartament decomandat

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

3 camere
5.969 mp
Etaj 4
1997
Agenție

1 lună în urmă
3

335.160 €
20 € / mp

Loturi teren de vazare

Central, Murfatlar

La ~5km distanță

16.758 mp
16.758 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

147.000 €
1.36 € / mp

Teren extravilan Murfatlar 108.480 mp Deschider ...

Murfatlar

La ~5km distanță

108.480 mp teren
Extravilan
Agricol