Proprietăți unice: 72
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

68.900 €
129.76 € / mp

Vand teren Vama Veche-CONSTRUIBIL-530mp

Limanu

531 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

95.000 €
137.68 € / mp

Teren intravilan cu PUZ 690mp Vama Veche

Limanu

690 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

125.000 €
250 € / mp

Teren premium 500 mp cu deschidere 25 m - Prima ...

Limanu

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
13

89.000 €

Vama Veche // Casa de vacanta // Renovata

Limanu

2 camere
75 mp
500 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
15

35.000 €
70 € / mp

Vanzare loturi teren intravilan Vama Veche mini ...

Limanu

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

68.900 €
129.76 € / mp

Vand teren construibil Vama Veche -530 mp

Limanu

531 mp
531 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

1.000.000 €
67.04 € / mp

Vanzare teren intravilan Limanu Vama Veche 14.9 ...

Limanu

14.916 mp
14.916 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in 2Mai

Limanu

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

94.000 €
136.23 € / mp

Teren intravilan Vama Veche

Limanu

690 mp
690 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

250.000 €

COMISION 0% - Pensiune Vama Veche 8 Camere 800m ...

Limanu

8 camere
300 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

150.000 €
15 € / mp

Teren extravilan lângă I&M Polux, pe drumul spr ...

Limanu

10.000 mp teren
f.s. 5829 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

177.760 €
160 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Vama Veche in ap ...

Limanu

1.111 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

97.000 €
110.000 €

Casa de vanzare !! Zona liniștită

Limanu

3 camere
73 mp
607 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

649.000 €

Afacere la cheie – Complex turistic cu 21 de că ...

Limanu

21 camere
410 mp utili
2016
Agenție

5 luni în urmă
3

45.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare in 2 Mai -Vama Veche

Limanu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
31

980.947 €
810.700 €

CASA PLUTITOARE/CONSTRUCTIE BETON PLUTITOR/UNIC ...

Limanu

4 camere
135 mp
235 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

365.000 €
243.33 € / mp

Teren intravilan 1500 mp – Vama Veche, 150 m de ...

Limanu

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

41.400 €
1.50 € / mp

vand teren vama veche - 27600 mp

Limanu

27.600 mp
27.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

170.000 €
186.40 € / mp

Teren de vanzare ultracentral in 2 Mai

Limanu

912 mp
912 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

160.000 €

Casa P+M oportunitate excelenta de achizitie

Limanu

4 camere
100 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.200 €
15.06 € / mp

Terenuri extravilane 2670 mp ~ 2 mai ~ Constant ...

Limanu

2.670 mp
2.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
87.38 € / mp

Teren constructie comuna Limanu ,- Mangalia

Limanu

515 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

125.000 €
250 € / mp

Teren premium 500 mp cu deschidere 25 m Prima l ...

Limanu

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

280.000 €

Casa si pensiune la pret atragator in 2 Mai Lim ...

Limanu

9 camere
221,81 mp
480 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

60.000 €
150 € / mp

Vama Veche ~ Teren Intravilan ~ Toate Utilitati ...

Limanu

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

130.000 €

Vand casa P+M teren 630m

Limanu

4 camere
240 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

90.000 €
3.91 € / mp

Teren agricol 23.000 mp 2 Mai, Constan?a | Desc ...

Limanu

23.000 mp
23.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

600.000 €
750.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 3 ha Vama Veche

Limanu

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

390.000 €
487.500 €
20 € / mp

Teren intravilan 1,95 ha Vama Veche

Limanu

19.500 mp
19.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

82.500 €

Apartament 3 camere de vanzare Dacia

Limanu

3 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1976