Proprietăți unice: 80
Proprietari: 7
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
28

162.000 €

Apartament 3 cam - MD-uri | Vedere panoramica P ...

Tomis II, Constanța

3 camere
70 mp
Etaj 8 / 8
1988
Agenție

5 luni în urmă
12

220.000 €

UNIVERSITATE CASA DE CARAMIDA CU 2 CAMERE 176 M ...

Tomis II, Constanța

3 camere
75 mp
176 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

5 luni în urmă
15

214.000 €

Capitol- casa de caramaida

Tomis II, Constanța

4 camere
70 mp
176 mp teren
f.s. 11 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
9

148.000 €

Apartament 3 camere zona Tomis 2

Tomis II, Constanța

3 camere
59 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție

8 luni în urmă
9

151.000 €

Tomis 2-casa 4 camere decomandate

Tomis II, Constanța

4 camere
85 mp
163 mp teren
f.s. 1 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 151,000 € și 160.000 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

1.229.000 €

VILA 6 CAMERE + PENSIUNE -18 CAMERE DE VANZARE ...

Tomis II, Constanța

23 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

120.000 €

Apartament 3 camere zona Tomis II

Tomis II, Constanța

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

8 luni în urmă
7

100.000 €

Apartament 2 camere zona Tomis 1

Tomis II, Constanța

2 camere
47 mp
Etaj 2
1975
Agenție

9 luni în urmă
20

147.900 €

🙋Tomis II 🔸3 Camere semiDecoman ...

Tomis II, Constanța

3 camere
59 mp
Etaj 3 / 4
4E
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 147,900 € și 150.000 €
Agenție

9 luni în urmă
20

380.000 €

Vila deosebita, libera, zona centrala, ideal re ...

Tomis II, Constanța

9 camere
280 mp
330 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
20

410.000 €

Vila deosebita - zona Tomis II , D + Parter +ma ...

Tomis II, Constanța

5 camere
155,64 mp
274 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

9 luni în urmă
20

750.000 €

Tomis II - Vila deosebita - (D+P+ET +M) -supraf ...

Tomis II, Constanța

8 camere
347,8 mp
325 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

255.000 €
850 € / mp

TEREN 300MP ZONA TOMIS 2 - MAMAIA

Tomis II, Constanța

300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
25

195.000 €

Casa la sol, renovata ,caramida, pentru locuit ...

Tomis II, Constanța

4 camere
81 mp
125 mp teren
f.s. 6.5 m
Agenție

10 luni în urmă
10

1.100.000 €
1,410.26 € / mp

OCAZIE! TEREN UNICAT 780MP ZONA TOMIS 2 DESCHID ...

Tomis II, Constanța

780 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €

Apartament 2 camere zona Tomis II

Tomis II, Constanța

2 camere
41 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

10 luni în urmă
11

250.000 €

CASA 3 CAMERE | TOMIS 2 | STADION

Tomis II, Constanța

3 camere
67 mp
168 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

170.000 €

Apartament 3 camere Tomis 2

Tomis II, Constanța

3 camere
77 mp
Etaj 7 / 7
1985
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

389.200 €

VILA PARTER + 2 ETAJE DE VANZARE - TOMIS II

Tomis II, Constanța

8 camere
420 mp
200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
45

530.000 €

Ultracentral - Ideal clinica, gradinita, birour ...

Tomis II, Constanța

265,63 mp utili
377 mp teren
2E
2004
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

168.371 €
139.150 €

Spațiu pretabil sediu firmă sau activitate come ...

Tomis II, Constanța

2 camere
56,93 mp
Parter / 4
1965
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

165.000 €

Casa de caramida cu posibilitate de supraetajar ...

Tomis II, Constanța

4 camere
88,6 mp
151 mp teren
1999
Agenție

Mai mult de un an
46

1.100.000 €

Vânzare vila spectaculoasa S+P+1+M situată in z ...

Tomis II, Constanța

11 camere
473,86 mp
328 mp teren
f.s. 13.159999847412 m
Agenție

Mai mult de un an
3

395.000 €
622.05 € / mp

Zona Centrala - Teren 635 mp

Tomis II, Constanța

635 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
19

430.000 €

Ideal activiitati liberale sau de locuit.

Tomis II, Constanța

5 camere
508 mp
180 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
10

500.000 €

CONSTANTA | VICTORIA | SPATIU COMERCIALA | Bdul ...

Tomis II, Constanța

190 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

650.000 €

Spatiu comercial, Tomis II

Tomis II, Constanța

287 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

185.000 €

Apartament 3 camere Tomis II + GARAJ propriu 19 ...

Tomis II, Constanța

3 camere
71 mp
1977
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

425.000 €

Casa de vanzare zona Tomis II

Tomis II, Constanța

4 camere
155 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

91.000 €

Apartament 2 camere, situat in zona Tomis II

Tomis II, Constanța

2 camere
46 mp
Etaj 3 / 9
1965