Proprietăți unice: 73
Proprietari: 12
Agenție

6 luni în urmă
4

74.000 €

Apartament 2 camere de vanzare zona Poarta 6

Poarta 6, Constanța

2 camere
45 mp
Parter
4E
Agenție

6 luni în urmă
8

85.900 €

Vanzare apartament 3 camere decomandate cu scar ...

Poarta 6, Constanța

3 camere
60 mp
Etaj 5 / 5
2014
Agenție

6 luni în urmă
1

72.000 €

FALEZA SUD | 40 MPU | DECOMANDATA | VEDERE LA M ...

Poarta 6, Constanța

1 camere
40 mp
Etaj 4 / 7
1991

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
18

134.500 €

KM 4- apartament 3 camere decomandat finisat m ...

Poarta 6, Constanța

3 camere
73 mp
Etaj 2 / 4
1981
Agenție

9 luni în urmă
9

70.000 €

Apartament 2 cam zona Poarta 6

Poarta 6, Constanța

2 camere
45 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

9 luni în urmă
20

111.000 €

Poarta 6 piata-apartament 3 camere decomandat c ...

Poarta 6, Constanța

3 camere
65 mp
Parter / 4
1982
Agenție

10 luni în urmă
6

113.000 €

Poarta 6/ 3 camere decomandate / 2 bai / Parter

Poarta 6, Constanța

3 camere
65 mp
Parter / 4
1985
Agenție

Mai mult de un an
5

90.000 €

Vanzari apartamente in Constanta

Poarta 6, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €

De vanzare apartament cu 1 camera, in zona Poar ...

Poarta 6, Constanța

1 camere
34 mp
Etaj 2
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

125.000 €

Vand apartament 3 camere poarta 6

Poarta 6, Constanța

3 camere
71 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €

Garsoniera Poarta 6 ideala pentru locuit sau in ...

Poarta 6, Constanța

1 camere
20 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
4

39.500 €

Garsoniera de vanzare zona Poarta 6

Poarta 6, Constanța

1 camere
21 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

165.000 €

Vand apartament 4 camere

Poarta 6, Constanța

4 camere
82 mp
Etaj 3 / 5
1983
Agenție

2 luni în urmă

110.000 €

Apartament 3 camere Decomandat, Etaj 1, Zona Po ...

Poarta 6, Constanța

3 camere
69 mp
Etaj 1 / 4
1986
Agenție

3 luni în urmă
6

71.000 €

Apartament 2 camere, etaj 2, KM. 4-5 mobilat ce ...

Poarta 6, Constanța

2 camere
44 mp
Etaj 1
2007
Agenție

3 luni în urmă
8

87.000 €

Poarta 6, decomandat, 2 camere de vanzare, etaj ...

Poarta 6, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1984
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 87,000 € și 88.000 €
Agenție

3 luni în urmă
2

41.000 €

Garsoniera Poarta 6, Constanta | Etaj 1

Poarta 6, Constanța

1 camere
20 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
16

138.500 €

Poarta 6 liceul Blaga- apartament 4 camere deco ...

Poarta 6, Constanța

4 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1982
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

135.000 €

Apartament 4 camere Poarta 6 Etaj 2

Poarta 6, Constanța

4 camere
67 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
4

139.500 €
296.81 € / mp

Teren intravilan Poarta 6 | 465 mp | Utilitati ...

Poarta 6, Constanța

470 mp
470 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

82.999 €

39510 Apartament 2 camere Poarta 6

Poarta 6, Constanța

2 camere
50 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

86.000 €

Apartament 2 camere de vanzare Poarta 6 bloc tu ...

Poarta 6, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 6 / 8
1985
Agenție

4 luni în urmă
8

79.900 €

Apartament 2 camere zona Poarta 6

Poarta 6, Constanța

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
1984
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

35.000 €

Vand garsoniera poarta 6 constanta

Poarta 6, Constanța

2 camere
29 mp
Etaj 5
Agenție

4 luni în urmă
13

70.000 €

Garsonira decomandata, etaj intermediar, bloc c ...

Poarta 6, Constanța

1 camere
41 mp
Etaj 4 / 8
1992
Agenție

4 luni în urmă
14

84.500 €

Doua camere decomandate, etajul 1.

Poarta 6, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
1984
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

192.000 €

Vand apartament 4 camere- poarta 6

Poarta 6, Constanța

4 camere
100 mp
Etaj 7
Agenție

5 luni în urmă
8

38.000 €

Garsoniera Poarta 6 mansarda 25 mp + 16 mp pod ...

Poarta 6, Constanța

1 camere
41 mp
Etaj 5
2010
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

85.000 €

Vand apartament ce reprezinta o alegere excelen ...

Poarta 6, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
5

46.000 €

Garsoniera mobilata Zona Poarta 6, Constan?a

Poarta 6, Constanța

1 camere
21 mp
Etaj 1