Apartamente
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
15

99.000 €
110.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE MAMAIA NORD

Nord-Est, Constanța

2 camere
47,12 mp
Etaj 3
2018
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

118.000 €

Apartament 2 camere, vedere frontala Lacul Siut ...

Nord-Est, Constanța

2 camere
47,5 mp
Etaj 7
2020

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.163.912 €
1,512.50 € / mp

Vedere frontala la mare, deschidere 40m ,str Em ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

259.000 €

Vand VILA in comuna Berceni judetul ILFOV

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

170.000 €

Casa parter+ etaj+ mansarda

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare I. C. Brătianu spre ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
20

240.000 €

Spatiu extins central Liceul Mircea si Mare Con ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
102 mp
Etaj 1
1949
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
21

43.500 €

Garsoniera vinzare

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
31 mp
2023
6E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

439.230 €
441.650 €

Vanzare spatiu comercial inchiriat,cu chirias f ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

117 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

1.050.000 €
1.100.000 €

Spa?iu comercial, Pia?a Mica, Municipiul Targu- ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

440 mp utili
4E
Agenție

10 luni în urmă
1

350.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare in Mamaia Nord zona Tabara

Central, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

210.000 €

Ultracentral, ideal casa de vacan?a, locuit sau ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
154 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

149.000 €

Proprietar, 75mp, ultracentral, 3 camere, Const ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 2 / 4
1977
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

450.000 €
645.000 €
90 € / mp

Teren intravilan cu deschidere la Drum European ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

350.000 €
70 € / mp

Teren spațiu depozite/producție/service cu PUZ ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

242.000 €

#Marina Tower by Alpha Builders | Apartamente l ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 15
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 242,000 € și 300.000 €
Agenție

10 luni în urmă
20

255.000 €
275.000 €

EXCLUSIVITATE! VILA UNICAT D+P+1 ZONA MAMAIA-SA ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
146 mp
99 mp teren
f.s. 5.5700001716614 m
Agenție

10 luni în urmă
7

240.000 €
923.08 € / mp

Constanta - Ultracentral - teren 260 mp, poziti ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

260 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

499.000 €
38.38 € / mp

Vand inchiriez teren intravilan plus constructi ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
51

1.500.000 €

Ultracentral -Cladire impozanta D+P+2E.

Central, Constanța

La ~5km distanță

9 camere
651 mp
350 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

10 luni în urmă
2

17.500.000 €
50 € / mp

Portul Constanta - Teren cu acces la cale fera ...

Exterior Sud, Constanța

La ~5km distanță

350.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

93.000 €

proprietar vand apartament Langa Kaufland!

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 4
2019
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

299.900 €

Apartament langa plaja si parc in imobil magnif ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Etaj 1
1930
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 299,900 € și 300.000 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

242.000 €
675.98 € / mp

Teren cu vad comercial in Piateta Hotel Cazino ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

358 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.400.000 €
280 € / mp

Teren primul rand la lacul Siutghiol Mamaia

Central, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

35.000 €
46.05 € / mp

Mihail Kogalniceanu teren in noul cartier Tomis ...

Exterior Nord, Constanța

La ~5km distanță

760 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

79.000 €

Exclusivitate! Garsoniera

Central, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
39,5 mp
Etaj 3
2012
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

18.000 €

Casa modulara pliabila - 38mp de confort modern ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
38 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

89.000 €

Persoana Fizica Vand Apartament tip studio in M ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 11
2023
Agenție

Mai mult de un an
10

175.000 €

Exclusivitate!-Centru apartament cu 4 camere

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
Parter / 3
1974