Proprietăți unice: 60
Proprietari: 15
Agenție

3 luni în urmă
6

127.500 €

Apartament 2 camere | Decomandat | Zona Dacia , ...

Km 4, Constanța

2 camere
38 mp
Parter / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

110.000 €

Casa batraneasca km4(de renovat),Constanta,300m ...

Km 4, Constanța

4 camere
300 mp
Agenție

3 luni în urmă
2

110.000 €

Casa batraneasca(de renovat),km4oras C-ta,desch ...

Km 4, Constanța

3 camere
62 mp
300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
16

290.000 €

Apartament 5 camere, situat in zona Km 45 | Sol ...

Km 4, Constanța

5 camere
157 mp
Etaj 7 / 8
2010
Agenție

3 luni în urmă
10

92.000 €

Ultimile Apart! 2 Camere, incalzire pardoseala, ...

Km 4, Constanța

2 camere
59 mp
Etaj 2 / 3
2024
Agenție

4 luni în urmă
8

85.000 €

Apartament 3 camere zona KM 4-5

Km 4, Constanța

3 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1972
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

104.000 €

Apartament/ spatiu comercial

Km 4, Constanța

73 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

67.500 €

Garsoniera de vanzare KM 4-5, Constanta,

Km 4, Constanța

1 camere
37 mp
Parter / 6
6E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 67,500 € și 67.800 €
Agenție

9 luni în urmă
1

110.000 €
366.67 € / mp

Teren de vanzare in Constanta, Km 4 - 300 mp

Km 4, Constanța

300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
18

398.500 €

Vila S+P+2E+ M, garaj si spatiu comercial, Km4- ...

Km 4, Constanța

5 camere
452 mp
452 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

74.500 €

3 camere,confort 2 KM 4-5 74500 euro

Km 4, Constanța

3 camere
50 mp
1976
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

280.000 €

Casa/ Vila cu curte generoasa, mobilata si util ...

Km 4, Constanța

4 camere
188 mp
Agenție

Azi
8

55.900 €
13 € / mp

Teren intravilan cu casa musceleana

Km 4, Constanța

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

62.000 €

Apartament 2 camere de vanzare zona KM 4-5

Km 4, Constanța

2 camere
41 mp
Etaj 4
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.000 €

Casa de vanzare sau schimb cu apartament 3 sau ...

Km 4, Constanța

4 camere
104 mp
177 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

72.000 €

Casa de vanzare sau inchiriere km4-5

Km 4, Constanța

3 camere
60 mp
170 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

65.000 €

Casa de vanzare

Km 4, Constanța

50 mp
80 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.000 €

De vanzare garsoniera in zona Far

Km 4, Constanța

1 camere
21 mp
Etaj 2 / 3
1977
Agenție

2 luni în urmă

49.000 €

Garsoniera zona Km 4

Km 4, Constanța

1 camere
31 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

75.000 €

Persoana fizica vand apartament in km 4-5

Km 4, Constanța

2 camere
38 mp
Etaj 2
1974
Agenție

4 luni în urmă
6

99.000 €

Far apartament mobilat,utilat

Km 4, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 8 / 10
1978
Agenție

5 luni în urmă
8

85.000 €

Apartament 3 camere zona KM 4-5

Km 4, Constanța

3 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1972
Agenție

5 luni în urmă
7

140.000 €

Casa de vanzare in Constanta

Km 4, Constanța

91 mp
75 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

72.000 €

Casa de vanzare si Inchiriere Constanta

Km 4, Constanța

3 camere
170 mp
Agenție

7 luni în urmă
7

120.000 €

Km 4-5 - Apartament 2 camere

Km 4, Constanța

2 camere
49 mp
Etaj 10 / 10
1970
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

66.500 €

Vand apartament 3 camere

Km 4, Constanța

3 camere
60 mp
Etaj 5
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 66,500 € și 67.000 €
Agenție

10 luni în urmă
6

110.000 €

Casa batraneasca cu teren 300mp, deschidere 15. ...

Km 4, Constanța

4 camere
300 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

76.000 €

Vand apartament 3 camere decomandat, zona KM 4- ...

Km 4, Constanța

3 camere
65 mp
Etaj 10
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

75.000 €

Persoana fizica vand apartament cu 2 camere

Km 4, Constanța

2 camere
38 mp
Etaj 2
1974
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

90.000 €
98.36 € / mp

Vand teren intravilan in Constanta zonaVila Cuc ...

Km 4, Constanța

915 mp teren