Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

3.388.000 €
2.20 € / mp

Stejeris are un teren de 3388000 de metri pătra ...

Stejeriș

f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
17

59.000 €
17.61 € / mp

Teren de vis în Stejeriș – utilități, natură, a ...

Stejeriș

3.350 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
19

235.000 €

Vila individuala 6 camere, 1905 mp teren, in St ...

Stejeriș

4 camere
196 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
6

1.400.000 €

Exclusivitate! Hotel Restaurant 1700 mp utili, ...

Stejeriș

923 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

235.000 €

Refugiu in natura CASA SUPERBA, cu priveliste, ...

Stejeriș

1.905 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

167.000 €

vand casa si gradina la 7 km de Turda.

Bădeni

La ~5km distanță

120 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

35.000 €

Vand casa in sat badeni

Bădeni

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

1 lună în urmă
19

86.900 €

Exclusivitate! Casa individuala cu pozitie buna ...

Bădeni

La ~5km distanță

3 camere
107 mp

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

85.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan Bădeni, central

Bădeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
19

249.000 €
7.23 € / mp

Teren intravilan, Bădeni, parcelabil

Bădeni

La ~5km distanță

34.425 mp teren
Agricol
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

80.000 €

Casa cu teren in Mahaceni, Alba

Măhăceni

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

67.000 €

Casa batraneasca renovata recent de vanzare

Măhăceni

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

67.000 €
63.000 €

Casa cu teren intravilan de vanzare, loc. Mahac ...

Măhăceni

La ~5km distanță

3 camere
118 mp
2.913 mp teren
Individuală
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 69.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

55.000 €

Casa la Dumbrava

Dumbrava (Unirea)

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

60.000 €

Casa cu teren 4022mp de vanzare in sat Dumbrava ...

Dumbrava (Unirea)

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
4.022 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

270.000 €

Casa Individuala 4 camere, 212 mp utili + livad ...

Dumbrava (Ciugud)

La ~5km distanță

4 camere
212 mp
1.591 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

98.000 €

Casa 3 camere si teren 4873 mp in Pietroasa, Mo ...

Moldovenești

La ~5km distanță

4 camere
103 mp
4.873 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

69.000 €

Vand casa la ?ara

Moldovenești

La ~5km distanță

3 camere
81 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

98.000 €
951.46 € / mp

Teren 4873 mp intravilan cu Cabana in Moldovene ...

Moldovenești

La ~5km distanță

4.873 mp teren
f.s. 60 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €

PF vand casa in loc. Moldovenesti, teren 1053mp

Moldovenești

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Agenție

8 luni în urmă
18

150.000 €

Casa individuala 5 camere, teren 2800 mp in Mol ...

Moldovenești

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

30.680 €
23.00 € / mp

Teren de vanzare in sat Badeni, in suprafata de ...

Moldovenești

La ~5km distanță

1.334 mp
1.334 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

85.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan Badeni, central

Moldovenești

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

48.000 €

Vand casa la tara

Moldovenești

La ~5km distanță

2 camere
1.700 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

45.000 €

Vand casa batranesc

Moldovenești

La ~5km distanță

80 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

21 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare/inchiriat la 11 km de Autostra ...

Moldovenești

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

1.400.000 €

Exclusivitate! Hotel Restaurant 1700 mp utili, ...

Moldovenești

La ~5km distanță

923,14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

163.000 €

Se vinde casa spatioasa, formata din 2 corpuri ...

Moldovenești

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

Mai mult de un an
10

65.000 €

PF vand casa in loc. Moldovenesti, teren 1053mp

Moldovenești

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.053 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
1.87 € / mp

Vând pădure Fag și Stejar peste 120 de ani

Moldovenești

La ~5km distanță

22.500 mp teren
Extravilan
Agricol