Case Terenuri
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 4
Agenție

1 lună în urmă
15

295.000 €

Vilă D+P+M cu teren generos de 1000mp și vedere ...

Mera

6 camere
300 mp
1.000 mp teren
2008
Agenție

3 luni în urmă
2

99.999 €
19.61 € / mp

Teren intravilan, 5100 mp, toate utilitatile tr ...

Mera

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

127.500 €
25 € / mp

Teren intravilan in Mera cu acces la D.N.1F

Mera

5.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

99.000 €
45 € / mp

Teren pentru 2 case in Mera

Mera

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

259.145 €
214.170 €

Casa individuala cu 4 camere , 120mp, 700mp ter ...

Mera

4 camere
120 mp
700 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Mera

1.719 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €

Opprtunitate de investi?ie! Teren intravilan in ...

Mera

f.s. 50 m
Agenție

4 luni în urmă
6

39.000 €

Casa cu teren 5.800 mp Sanmarghita, com. Mica

Mera

4 camere
90 mp
Agenție

4 luni în urmă
12

297.000 €

De vanzare Casa cu dependinte in Mera

Mera

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

130.000 €
150.000 €

Casa de vanzare 500 m2

Mera

78 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

120.000 €

casa mera judetul cluj

Mera

4 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

85.000 €

Vand casa cu etaj 4 camere Mera

Mera

4 camere
177 mp
957 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

34.000 €
32.38 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Rădaia

La ~5km distanță

1.050 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

1 lună în urmă
15

295.000 €

Vila D+P+M cu teren generos de 1000mp si vedere ...

Rădaia

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

3 luni în urmă
2

135.000 €
67.50 € / mp

Teren intravilan, 2000 mp, localitatea Radaia

Rădaia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

187.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 3750 mp, cu PUZ, zona platoulu ...

Rădaia

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

259.990 €

Duplex semifinisat, 4 camere, 225 mp + 500 mp t ...

Rădaia

La ~5km distanță

4 camere
225 mp
500 mp teren
2021
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 259,990 € și 299.990 €
Agenție

3 luni în urmă
1

66.500 €
95 € / mp

Teren intravilan, 700 mp, zona Sun Garden

Rădaia

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

60.000 €
0.16 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, cu PUZ, zona platoulu ...

Rădaia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

250.000 €

Casa individuala, 4 camere, 147mp, zona Sun Gar ...

Rădaia

La ~5km distanță

4 camere
147 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

298.900 €

Casa noua la cheie in zona Baciu - Suceagu

Rădaia

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

Mai mult de un an
2

59.500 €
99.17 € / mp

Oportunitate: Teren intravilan in Comuna Baciu

Rădaia

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

130.000 €
36.11 € / mp

Vand/ schimb teren cu apartament

Rădaia

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
5

212.000 €
45.11 € / mp

Teren construcții intravilan de 4700 mp, Baciu ...

Rădaia

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

570.000 €

Exclusivitate ! Teren intravilan 15.200 mp in c ...

Rădaia

La ~5km distanță

f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
6

250.000 €
240.000 €

Casa de vanzare in Baciu, 583 mp, semifinasat m ...

Rădaia

La ~5km distanță

4 camere
128 mp
583 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

259.145 €
214.170 €

Proiect nou, 6 case individuale, Cluj,Radaia

Rădaia

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
600 mp teren
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

80.000 €

Spațiu comercial amenajat pentru o mică afacere ...

Nădășelu

La ~5km distanță

6 camere
120 mp
497 mp teren
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60.000 €

Vand casa Nadaselu

Nădășelu

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

50 €
0.05 € / mp

Teren intravilan I 1000 MP I Nadaselu

Nădășelu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții