Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

240.000 €

vand case cu 6 ha teren agricol

Bolduț

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

79.000 €

Casă de vânzare la preț convenabil sau schimb p ...

Boian

La ~5km distanță

5 camere
1.600 mp
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

79.000 €

Casa de vanzare in sat Boian

Boian

La ~5km distanță

4 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35.000 €

Casa vanzare

Boian

La ~5km distanță

2 camere
500 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

37.000 €

Casa de vanzare in Boian

Boian

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
Agenție

5 luni în urmă
10

37.000 €

Casa de vanzare

Boian

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
3.629 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

69.000 €

Casa de vanzare

Tritenii de Sus

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

50.000 €

Casa batraneasca de vanzare

Tritenii de Sus

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

9 luni în urmă
4

60.000 €
7.42 € / mp

De vânzare teren și construcții ...

Ceanu Mare

La ~5km distanță

8.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.000 €

Casa de vanzare

Ceanu Mare

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €
40.000 €

casa la tara de vanzare

Ceanu Mare

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
132 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

240.000 €

vand case cu 6 ha teren agricol

Ceanu Mare

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

37.000 €

Casa de vanzare in Boian

Ceanu Mare

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
69 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

33.000 €

Vand casa veche cu 3 camere, curte 1000 mp in B ...

Ceanu Mare

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

180.000 €

Casa semifinisata individuala 120 mp utili, ter ...

Ceanu Mare

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

4 luni în urmă
15

180.000 €

Casa semifinisata individuala 120 mp utili, ter ...

Ceanu Mare

La ~5km distanță

4 camere
805 mp
805 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 180,000 € și 195.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

79.500 €

Casa de vanzare Iacobeni

Iacobeni

La ~5km distanță

2 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55.000 €

Casa de vanzare in sat Padureni, com. Tritenii ...

Pădurenii (Tritenii de Jos)

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

260.000 €

Casa finisata, 5 camere, 3 bai, teren 400mp, Su ...

Sub Coastă

La ~5km distanță

5 camere
154 mp
400 mp teren
2019
Agenție

10 luni în urmă
1

428.000 €
55.01 € / mp

Teren Intravilan Sub Coasta

Sub Coastă

La ~5km distanță

7.781 mp teren
f.s. 69.529998779297 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

314.880 €
82 € / mp

Teren intravilan 3.840 mp - Sub Coasta – ideal ...

Sub Coastă

La ~5km distanță

3.840 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

100.000 €
54.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Sub Coasta

Sub Coastă

La ~5km distanță

1.824 mp teren
f.s. 62.630001068115 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
14

35.000 €
57.38 € / mp

Vanzare teren pentru casa/duplex cu PUZ, la 6 m ...

Sub Coastă

La ~5km distanță

610 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 40.000 €
Agenție

10 luni în urmă
7

31.300 €
68.79 € / mp

Teren 455mp Sub Coasta / Strada Principala

Sub Coastă

La ~5km distanță

455 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

15.000 €

Casa de vanzare

Tritenii de Jos

La ~5km distanță

500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

100.000 €

De vanzare in Tritenii-Hotar, judetul Cluj Casa ...

Tritenii-Hotar

La ~5km distanță

4 camere
161 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

320.000 €

Casa individuala cu 1800 mp teren, Moristi (15k ...

Sub Coastă

La ~5km distanță

4 camere
127 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

72.500 €
25 € / mp

Teren de vanzare colonia

Tritenii de Jos

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

175.000 €

Casa individuala l 3 camere l curte l pod l Apa ...

Sub Coastă

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

1 lună în urmă
18

219.000 €

Casa tip duplex, 4 camere, 3 bai, teren 273 mp, ...

Sub Coastă

La ~5km distanță

4 camere
119 mp