Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

1.905 €

Teren extravilan in DELENI

Deleni

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
9

90.000 €

Casa cu 2 camere, 141 mp, 690 mp teren, Petres ...

Petreștii de Mijloc

La ~5km distanță

2 camere
141 mp
690 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
24

480.000 €

COMISION 0! Casa pe 3 niveluri+teren 3650mp, zo ...

Comșești

La ~5km distanță

10 camere
270 mp
4.015 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

87.000 €

Vanzare proprietate – oportunitate excelenta in ...

Comșești

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
1.500 mp teren
1960

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

65.000 €
95.166 €
61.49 € / mp

Teren de vânzare – 1.057 mp – Comșești, com. Tu ...

Comșești

La ~5km distanță

1.057 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
9

200.000 €

Casa individuala 100 mp utili, teren 903 mp, Ma ...

Comșești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

4 zile în urmă
7

219.900 €

Casa noua, Tureni, 144 mp, 500 mp teren

Comșești

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
Agenție

4 zile în urmă
10

209.900 €

Casa noua, Tureni, 144 mp, 500 mp teren

Comșești

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

370.000 €

Comision 0% Casa individuala de vanzare, D+P+M, ...

Comșești

La ~5km distanță

4 camere
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

65.000 €

De vinzare Casa la ?ara ?i cabana

Livada (Petreștii de Jos)

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

6 luni în urmă
12

80.000 €
85.000 €

Casa individuala cu mansarda/ Teren 1000mp/ Pet ...

Livada (Petreștii de Jos)

La ~5km distanță

4 camere
59 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

170.000 €

Casa la rosu de vanzare

Livada (Petreștii de Jos)

La ~5km distanță

120 mp
2.700 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

135.000 €

Casa noua si teren mare la 40 min de Cluj-N, Li ...

Livada (Petreștii de Jos)

La ~5km distanță

5 camere
230 mp
2.800 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €
57.000 €

Casa in Livada Petrestii de Jos

Plaiuri

La ~5km distanță

1 camere
60 mp
Agenție

5 luni în urmă
2

39.999 €
34.78 € / mp

Teren intravilan 1150 mp cu cabana si balta, Sa ...

Pădureni (Ciurila)

La ~5km distanță

1.150 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

5 luni în urmă
2

39.999 €
16.67 € / mp

Teren 2.400 mp cu 72m asfalt, utilitati la limi ...

Pădureni (Ciurila)

La ~5km distanță

2.400 mp teren
f.s. 72 m
Agenție

1 lună în urmă
2

31.000 €

Oportunitate de Investi?ie Teren 2.016 mp lac P ...

Pădureni (Ciurila)

La ~5km distanță

f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

120.000 €

Vand casa la 20km de Cluj Padureni com Ciurila

Pădureni (Ciurila)

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
1.150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

31.000 €
15.38 € / mp

Oportunitate de Investi?ie Teren 2.016 mp lac P ...

Pădureni (Ciurila)

La ~5km distanță

2.016 mp
2.016 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

39.999 €
16.67 € / mp

Teren 2.400 mp cu 72m asfalt, utilitati la limi ...

Pădureni (Ciurila)

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
f.s. 72 m
Agenție

11 luni în urmă
5

68.000 €
13.60 € / mp

Teren 5000 mp, la 300 m de Lacul Micesti

Micești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

85.000 €

Proprietar vand casa cu teren, intabulate, CF, ...

Micești

La ~5km distanță

1 camere
42 mp
1.200 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

85.000 €
70.83 € / mp

Proprietar vand teren 1200mp cu casa, intravila ...

Micești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

80.000 €

Vand casa in Mice?ti-Tureni, jud. Cluj

Micești

La ~5km distanță

1 camere
50 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

77.000 €
85.56 € / mp

Vand teren pentru constructie casa in zona Case ...

Casele Micești

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €

Casa la tara

Micești

La ~5km distanță

3 camere
1 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

335.000 €
349.000 €

Duplex 4 camere zona Campului

Casele Micești

La ~5km distanță

4 camere
87 mp
Agenție

2 luni în urmă

98.000 €

Exclusivist! Teren intravilan de 2800mp cu casc ...

Micești

La ~5km distanță

f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

85.000 €
30.36 € / mp

Teren de vanzare

Micești

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

108.000 €
36.66 € / mp

Refugiu autentic aproape de Cluj – 2.946 mp ter ...

Micești

La ~5km distanță

2.946 mp teren
Construcții