Proprietăți unice: 396
Proprietari: 129
Agenție

3 luni în urmă
8

275.000 €

Casa individuala, 140mp, 4 camere, zona Sun Gar ...

Central, Dej

4 camere
140 mp
397 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

95.000 €

Apartament superb de 3 camere, decomandat, 64 m ...

Central, Dej

3 camere
64 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

3 luni în urmă
13

65.000 €

Apartament 2 camere, zona Unirii Dej

Central, Dej

2 camere
50 mp
Parter / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

291.136 €
32 € / mp

Teren 9,098mp Dej / Strada Bistritei

Central, Dej

9.098 mp
9.098 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

66.755 €
83.44 € / mp

Teren intravilan, 1027 mp, langa Turda, in Miha ...

Central, Dej

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

52.000 €
65 € / mp

Teren intravilan, 800 mp, langa Turda, in Mihai ...

Central, Dej

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

88.400 €
110.50 € / mp

Teren intravilan, 1360 mp, langa Turda, in Miha ...

Central, Dej

800 mp
800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

198.000 €

Casa interbelica deosebita, zona centrala Dej 3 ...

Central, Dej

4 camere
324 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

46.500 €
48.700 €

Apartament 3 camere 38 mp zona Flora DEJ

Central, Dej

3 camere
38 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
8

84.700 €

Apartament 3 camere ,2 bai,balcon inchis, 68 mp ...

Central, Dej

3 camere
68 mp
Etaj 3
1979
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

72.000 €

Apartamente noi Dej | Nichita Stanescu | Hebron ...

Central, Dej

3 camere
Agenție

3 luni în urmă
9

105.000 €

Apartament 4 camere decomandat,2 bai,2 balcoane ...

Central, Dej

4 camere
82 mp
Etaj 2
1979
Agenție

3 luni în urmă
10

56.000 €

Apartament de vanzare, cu 2 camere, etaj 3/4, S ...

Central, Dej

2 camere
44 mp
Etaj 3 / 4
1969
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

50.000 €
55.000 €

vand apartament cu o camera la casa, curte prop ...

Central, Dej

1 camere
34 mp
Agenție

3 luni în urmă

68.000 €

Apartament de 2 camere, etaj 1, complet mobilat ...

Sud, Dej

2 camere
41 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
14

139.500 €

Apartament spatios, complet mobilat, aproape de ...

Central, Dej

3 camere
92,11 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
5

36.699 €

Garsoniera recent renovata - 24 mp, parter

Central, Dej

1 camere
24 mp
Parter / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

79.000 €

Apartament de vanzare

Central, Dej

2 camere
54 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
3

78.000 €

Casa nefinalizata, la rosu - comision 0% la cum ...

Central, Dej

2 camere
210,1 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

69.000 €
27.60 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp Dej Dealul Bacau ,

Central, Dej

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

114.900 €
104.900 €

Casa cu gradina, curte comuna | Garaj | Posibil ...

Central, Dej

2 camere
63 mp
Agenție

4 luni în urmă
13

110.000 €

Apartament spa?ios cu 4 camere | 78 mp | Etaj 3 ...

Central, Dej

4 camere
78 mp
Etaj 3 / 4
1989
Agenție

4 luni în urmă
2

188.700 €
18.83 € / mp

Vanzare imobile Dej - teren 10.023 mp

Central, Dej

10.023 mp
10.023 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

73.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare, 51 mp, etaju ...

Central, Dej

2 camere
51 mp
Etaj 1
Agenție

5 luni în urmă
8

89.000 €

Vand apartament cu 3 camere

Central, Dej

3 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

450.000 €

Casa compusa din Parter plus mansarda

Central, Dej

4 camere
278 mp
Agenție

5 luni în urmă
9

60.000 €

Apartament 2 camere, 51 mp, zona foarte buna id ...

Central, Dej

2 camere
51 mp
Etaj 4 / 4
1990
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 60,000 € și 69.000 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

59.000 €

Casa de vanzare in Dej, pre? negociabil

Central, Dej

3 camere
270 mp
270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

35.000 €

Vand Casa cu gradina

Central, Dej

3 camere
Agenție

5 luni în urmă
3

49.000 €

Casa in zona centrala 52 mp + demisol, curte 20 ...

Central, Dej

2 camere
200 mp
200 mp teren