Proprietăți unice: 396
Proprietari: 129
Agenție

2 luni în urmă
4

169.000 €

De vanzare teren cu casa de renovat Dej central

Central, Dej

3 camere
80 mp
2.100 mp teren
1900
Agenție

2 luni în urmă
4

99.000 €
18.68 € / mp

Posibilitate investitie, teren Dej

Dej

5.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

25.000 €
40.98 € / mp

COMISION 0%! Teren intravilan, 610 mp, zona ce ...

Dej

610 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
20

180.000 €
200.000 €

Casă cu 6 camere în Dej, lângă pădure, 800 m de ...

Dej

7 camere
383 mp
383 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

109.000 €

Apartament 4 camere, 78 mp, 2 bai, 2 balcoane – ...

Sud, Dej

4 camere
78 mp
Etaj 3
1979
Agenție

2 luni în urmă
14

94.900 €

Apartament 3 camere decomandat 73 mp, mobilat u ...

Central, Dej

3 camere
73 mp
Etaj 6
1990
Agenție

3 luni în urmă
8

35.700 €

Garsoniera 28 mp (24+4) | Balcon inchis | Centr ...

Nord-Est, Dej

1 camere
24 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
5

99.000 €

Apartament de vanzare, 3 camere, 60 mp - Dej

Nord-Est, Dej

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

3 luni în urmă
7

93.000 €

Apartament 3 camere,2 bai,2 balcoane 60 mp ultr ...

Central, Dej

3 camere
60 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

38.500 €
40.000 €

🏡 Garsonieră pe colț, renovată complet – 21 mp ...

Central, Dej

1 camere
21 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
7

69.000 €

Hală industrială Dej

Ultracentral, Dej

Agenție

5 luni în urmă
4

110.178 €
9 € / mp

Teren Dej, jud Cluj / Strada Bistritei

Ultracentral, Dej

12.242 mp teren
f.s. 35 m
Construcții
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
14

89.900 €

Apartament modern 2 camere, 60 mp, ultracentral ...

Central, Dej

2 camere
60 mp
Etaj 2
2010
Agenție

5 luni în urmă
7

75.990 €

Apartament 2 camere decomandat.

Sud-Est, Dej

2 camere
52 mp
Etaj 1
1980
Agenție

5 luni în urmă
8

350.000 €

Investiție ideală: casă în zona centrală cu spa ...

Dej

6 camere
280 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

265.000 €
269.500 €

Casa individuala premium/locație semicentrala D ...

Dej

5 camere
160 mp
500 mp teren
2017
Agenție

8 luni în urmă
7

185.000 €

VILĂ NOUĂ 131 MP | TEREN 450 MP | ANSAMBLU PRIV ...

Dej

4 camere
131 mp
450 mp teren
2025
Agenție

9 luni în urmă
3

1.241.460 €
181.50 € / mp

Teren constructii rezidentiale in Dej

Sud, Dej

6.840 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

300.000 €

Hala industriala Dej cu platforma betonata cure ...

Ultracentral, Dej

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

2.000.000 €

Cladire de birouri/servicii/productie

Sud, Dej

2E
Agenție

10 luni în urmă
6

160.000 €

House for sale, 4 Rooms, 240 sqm, 500 sqm, Dej

Dej

4 camere
240 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

40.000 €

VAND CASA IN CENTRUL VECHI,DEJ,CURTE COMUNA,NEC ...

Dej

1 camere
32 mp
115 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

1.750.000 €

Clădire de birouri și servicii – Clas ...

Sud, Dej

1.948 mp utili
2012
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

67.201 €
56 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN, ZONA IN DEZVOLTARE, DEJ

Dej

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.815.000 €
36.30 € / mp

Teren pentru dezvoltare proiect industrial

Sud, Dej

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

1.004.300 €
830.000 €

Ferma Zootehnica la standarde Europene

Dej

1E
Agenție

10 luni în urmă
17

249.000 €

Spatiu comercial si depozite, teren 1673 mp, la ...

Exterior Est, Dej

1.193 mp utili
1E
Agenție

11 luni în urmă
17

178.000 €

Casă spațioasă în Dej – 4 camere, teren 800 mp, ...

Dej

4 camere
150 mp
800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

175.692 €
145.200 €

Casă nouă parter 3 dormitoare + living mare, 10 ...

Dej

4 camere
105 mp
570 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

310.000 €
17.80 € / mp

Oportunitate investitie - teren generos- perife ...

Dej

17.413 mp teren
Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 310,000 € și 360.000 €