Case Terenuri
Proprietăți unice: 54
Proprietari: 8
Agenție

Mai mult de un an
8

249.000 €

Casă de vânzare in Corușu

Corușu

4 camere
118,82 mp
918 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
12

300.000 €

Casa individuala in Corusu, mobilata si utilata

Corușu

4 camere
143 mp
824 mp teren
2008
Agenție

Mai mult de un an
12

264.900 €

Casa individuala, 4 camere, curte 500mp, Corusu

Corușu

4 camere
118 mp
500 mp teren
2023
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 264,900 € și 265.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă

380.000 €

Teren generos de 2.752mp cu 2 casute si 2 anexe

Corușu

7 camere
160 mp
2.752 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

380.000 €

Teren generos de 2.752mp cu 2 casute si 2 anexe

Corușu

160 mp
2.752 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

375.000 €

Casa unifamiliala la 15 min de Cluj Napoca

Corușu

4 camere
170 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

210.000 €

Casa individuala 500 mp teren, la 15 min de Clu ...

Corușu

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

590.380 €
70 € / mp

Vand teren Corusu 8434 mp

Corușu

8.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

179.000 €

Duplex Corusu

Corușu

4 camere
119 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

349.000 €

Casa individuala utilata+ mobilata, Corusu-115 ...

Corușu

3 camere
115 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

370.000 €

Casa deosebita de vanzare

Corușu

4 camere
170 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

395.000 €

Casa individuala de vanzare|244 mp utili|teren ...

Corușu

4 camere
244 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

179.900 €

Duplex de vanzare Corusu curte 500 mp, terasa 4 ...

Corușu

4 camere
114 mp
Agenție

3 luni în urmă
12

255.000 €

Casa individuala, 120 mp utili + 500 mp teren, ...

Corușu

4 camere
120 mp
Agenție

3 luni în urmă
16

250.000 €
255.000 €

Casa individuala la cheie in Corusu, 120 mp uti ...

Corușu

4 camere
120 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 250,000 € și 255.000 €
Agenție

3 luni în urmă
12

254.500 €
265.000 €

Casa individuala-eficienta energetica A+ | Tere ...

Corușu

4 camere
120 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 254,500 € și 265.000 €
Agenție

3 luni în urmă
1

230.000 €

Casa de vanzare in CHINTENI

Corușu

4 camere
122 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

77.000 €
124.19 € / mp

Teren intravilan cu PUZ

Corușu

620 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

325.000 €
59.09 € / mp

Teren construibil 4400mp + drum 8m latime 1000m ...

Corușu

5.500 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

6 luni în urmă
3

22.000 €
12.50 € / mp

Teren de investitie 1760 mp

Corușu

1.760 mp teren
f.s. 44 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
0 € / mp

Vand teren la 7 km de Cj, com. Baciu, sat Corus ...

Corușu

18.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

199.538 €
59 € / mp

Exclusivitate! Teren pentru investitie

Corușu

3.382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

249.000 €

Casa de vanzare, finisata Coru?u | 918 mp teren ...

Corușu

4 camere
119 mp
918 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

245.000 €

Casa individuala cu panouri solare, Salistea Ve ...

Corușu

4 camere
130 mp
800 mp teren