Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 4
Agenție

1 săptămână în urmă
15

250.000 €
21.93 € / mp

Teren Parcelabil I 11400 MP I Corpadea

Corpadea

11.400 mp teren
f.s. 58 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

90.000 €

Vand terenuri intravilan si extravilan

Corpadea

Agenție

9 luni în urmă
5

145.000 €

Casa de Vanzare in Corpadea – 146 mp, 700 mp T ...

Corpadea

4 camere
146 mp
700 mp teren
f.s. 14 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
3

182.700 €
21 € / mp

Teren Corpadea, intravilan, pretabil proiect im ...

Corpadea

8.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

28.900 €
28.90 € / mp

Teren de vanzare in Corpadea! 1000 MP

Corpadea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

170.000 €

Casa individuală semifinisată, 125 mp utili, 70 ...

Corpadea

5 camere
125 mp
700 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

135.000 €
24.55 € / mp

Vand teren in Corpadea

Corpadea

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

43.500 €
50.76 € / mp

Proprietar Vand teren sat Corpadea cu autorizat ...

Corpadea

857 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

145.000 €

Casa de vanzare la rosu.

Corpadea

3 camere
165 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
1

320.000 €

Casă individuala de vânzare – l ...

Moriști

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

139.900 €

Casa P+M| Teren 755 mp -la drum judetean | 10 ...

Moriști

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
755 mp teren
2020
Agenție

2 luni în urmă
12

320.000 €

Casă individuală cu 1800 mp teren, Moristi (15k ...

Moriști

La ~5km distanță

5 camere
126,88 mp
1.800 mp teren
2021

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

210.000 €

Casa Individuala noua cu teren de 1500mp, la 15 ...

Moriști

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.523 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

242.000 €

PF Vand Casa pe un singur nivel + terasa 32m2, ...

Moriști

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

320.000 €

Casa de vanzare

Moriști

La ~5km distanță

320 mp
1.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

94.000 €

2 case cu teren 1100mp, toate utilitatile, asfa ...

Cojocna

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

86.100 €

vand casa cu teren in Cojocna

Cojocna

La ~5km distanță

2 camere
2.460 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

32.000 €
22.86 € / mp

Exclusivitate! Teren de casa, Com. Cojocna

Cojocna

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

140.000 €
3.50 € / mp

Cojocna, extravilan, 4 ha - 3 parcele - faneata ...

Cojocna

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

200.000 €
2 € / mp

Cojocna, teren extravilan, 10.2 ha - 9 parcele ...

Cojocna

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

140.000 €

Casa finisata partial 520 mp utili +1000mp tere ...

Cojocna

La ~5km distanță

5 camere
520 mp
1.000 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
2

35.500 €
23.67 € / mp

Teren intravilan in Boju

Cojocna

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

129.900 €

Casa individuala cu teren 2030mp sat Cojocna

Cojocna

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
2.030 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

89.000 €

Persoana fizica, vand casa in Cojocna.

Cojocna

La ~5km distanță

4 camere
104 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
22

129.500 €

De vanzare casa cu teren generos la Cojocna!

Cojocna

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
2.366 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

88.000 €

EXCLUSIVITATE! Casă tradițională cu teren 1513 ...

Cojocna

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
1.513 mp teren
1967
Agenție

4 luni în urmă
8

35.000 €
27.26 € / mp

Teren de vanzare, exclusivitate, 0% comision, 3 ...

Cojocna

La ~5km distanță

1.284 mp
1.284 mp teren
Agenție

Ieri
7

55.000 €
83.71 € / mp

Teren cu parau si casa batraneasca, 25 min de C ...

Cojocna

La ~5km distanță

657 mp
657 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

50.000 €

Apartamente de vanzare in Cojocna de la 50.000

Cojocna

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

Mai mult de un an
9

490.000 €
10.95 € / mp

Ferma in intravilanul comunei Cojocna,4,5 Ha cu ...

Cojocna

La ~5km distanță

44.747 mp
44.747 mp teren
f.s. 100 m