Proprietăți unice: 276
Proprietari: 12
Agenție

8 luni în urmă
8

145.000 €
142.000 €

Apartament 2 camere pe Traian Vuia

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 5
Agenție

8 luni în urmă
6

206.000 €

Apartament 3 camere in zona STRAZII TRAIAN VUIA

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
73 mp
2024
3E
Agenție

10 luni în urmă
12

220.000 €
225.000 €

Apartament cu 3 camere Cluj zona Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
72 mp
Etaj 3 / 7
2021
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 220,000 € și 225.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

165.000 €

Apartament 2 camere de vanzare

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

11 luni în urmă
18

995.000 €

Spa cu renume si business welness functional

Someșeni, Cluj-Napoca

500 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
14

155.000 €
159.000 €

Apartament 3 Camere | Marasti | Str. Rodnei | 5 ...

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
51,88 mp
Etaj 4 / 7
7E
Agenție

Mai mult de un an
7

68.900 €
71.500 €

Garsoniera zona, Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

1 camere
22 mp
Etaj 4
4E
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 68,900 € și 72.000 €
Agenție

Mai mult de un an
5

85.000 €

Apartament nou cu 1 camera confort I, 35mp, eta ...

Someșeni, Cluj-Napoca

1 camere
35 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
9

195.000 €

Casa individuala, 195 mp, 6300 mp teren, zona J ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
195 mp
6.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

85.000 €

Comision 0! Casa de vanzare sau schimb, 240 mp, ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
240 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

279.000 €

Casa la cheie, 4 camere, 120 mp, teren 763 mp, ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
763 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

309.000 €

Casa de vanzare, 5 camere, 170 mp, mobilata la ...

Someșeni, Cluj-Napoca

5 camere
170 mp
649 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 309,000 € și 314.000 €
Agenție

Mai mult de un an
1

90.000 €
46.54 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 1934 mp, zona Sub ...

Someșeni, Cluj-Napoca

1.934 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
11

199.999 €

Exclusiv! Casa cuplata,114 mp utili, 250 mp ter ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
114 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

24.000 €
2.18 € / mp

Teren extravilan de 11000 mp in Bontida

Someșeni, Cluj-Napoca

11.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
6

64.000 €

Apartament 2 camere, mobilat, Jucu de Sus !

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
10

179.000 €

Casa cu 4 camere, 120 mp, incalzire in pardosea ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

320.000 €

Casa individuala, 250mp, cu teren 640 mp, garaj ...

Someșeni, Cluj-Napoca

5 camere
250 mp
640 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

305.000 €

Casa de vanzare, teren 455 mp. Zona Traian Vuia

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
152 mp
445 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

195.000 €

Ultima unitate disponibila ! 4 camere, 117 mp u ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
117 mp
300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

28.000 €
1.99 € / mp

Teren extravilan, 14100 mp, comuna Taga

Someșeni, Cluj-Napoca

14.100 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
1

782.000 €
23 € / mp

Teren industrial 34.000 mp,in Dej ,zona Arc Par ...

Someșeni, Cluj-Napoca

34.000 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
1

322.000 €
23 € / mp

Teren industrial 14.000 mp,in Dej ,zona Arc Par ...

Someșeni, Cluj-Napoca

14.000 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
8

210.000 €

Apartament 3 camere, 69,80 mp, cu parcare subte ...

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
69 mp
Etaj 2 / 3
2022
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

395.000 €
263.33 € / mp

TEREN INVESTITIE SOMESENI

Someșeni, Cluj-Napoca

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

329.000 €

ULTIMA UNITATE! Casa, Someseni, Cluj, 127 mp UT ...

Someșeni, Cluj-Napoca

4 camere
125 mp
Agenție

5 luni în urmă
18

0 €

Apartament in ansamblu NZEB, zona Leroy Merlin

Someșeni, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 2
2028
Agenție

5 luni în urmă
6

0 €

Casa individuala, 615 mp teren, zona Some?eni

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
95 mp
615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

280.000 €

Casa de vanzare Someseni

Someșeni, Cluj-Napoca

2 camere
93 mp
407 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

750.000 €

Vand casa spa?ioasa in Some?eni ideala pentru f ...

Someșeni, Cluj-Napoca

6 camere
313 mp