Proprietăți unice: 9
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă

2.950.000 €

Spatiu industrial/comercial P+1, 3400 mp utili, ...

Industrial, Cluj-Napoca

3.550 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

322.000 €
23 € / mp

Teren industrial 14.000 mp,in Dej ,zona Arc Par ...

Industrial, Cluj-Napoca

14.000 mp
14.000 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

782.000 €
23 € / mp

Teren industrial 34.000 mp,in Dej ,zona Arc Par ...

Industrial, Cluj-Napoca

34.000 mp
34.000 mp teren
f.s. 4 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

886.500 €
80 € / mp

Teren 1.1 Ha, intravilan Cluj-N. (B-dul Muncii- ...

Industrial, Cluj-Napoca

11.081 mp
11.081 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

355.000 €

Casa moderna stil industrial, 120 mp utili, zon ...

Industrial, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
Agenție

3 luni în urmă
7

360.000 €
120.81 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie hala 1200 m ...

Industrial, Cluj-Napoca

2.980 mp
2.980 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

1.800.000 €
209.30 € / mp

Teren 8600 mp Intravilan Parcul Industrial NERV ...

Industrial, Cluj-Napoca

8.600 mp
8.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

64.500 €
15 € / mp

Teren de 4300 mp, cu certificat de urbanism pen ...

Industrial, Cluj-Napoca

4.300 mp
4.300 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

3.590.000 €

Spa?iu industrial birouri hala - 3.290mp Bd. Mu ...

Industrial, Cluj-Napoca

3.290 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
9

102.000 €

Casa traditionala din piatra, modernizata, la d ...

Nădășelu

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
1.050 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 102,000 € și 107.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

80.000 €

Spa?iu comercial amenajat pentru o mica afacere ...

Nădășelu

La ~5km distanță

7 camere
120 mp
497 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

102.000 €

De vanzare: Casa in Nada?elu, comuna Garbau

Nădășelu

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
1.050 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
8

50 €
0.05 € / mp

Teren intravilan I 1000 MP I Nadaselu

Nădășelu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

205.000 €
22.04 € / mp

Teren de 9600 mp, la DN in Mihaie?ti pentru con ...

Nădășelu

La ~5km distanță

9.300 mp
9.300 mp teren
f.s. 75 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

205.000 €

Teren de 9600 mp, la DN in Mihaie?ti pentru con ...

Nădășelu

La ~5km distanță

f.s. 75 m
Agenție

10 luni în urmă
2

530.000 €
122.69 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan - 4.320 mp - (S+P+ ...

Nădășelu

La ~5km distanță

4.320 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

50.000 €
17.86 € / mp

Teren situat in Nadaselu cu PUZ in lucru pentru ...

Nădășelu

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

150.000 €

De vanzare / Schimb Casa spatioasa in satul Vis ...

Viștea

La ~5km distanță

4 camere
350 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

219.000 €

Se vinde casa cu bucatarie de vara,sura si 3400 ...

Viștea

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
3.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

149.500 €
169.500 €

Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Nap ...

Viștea

La ~5km distanță

3 camere
172 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 149,500 € și 169.500 €
Agenție

11 luni în urmă
5

99.000 €
45 € / mp

Teren pentru 2 case in Mera

Mera

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

120.000 €

casa mera judetul cluj

Mera

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Agenție

3 luni în urmă
2

99.999 €
19.61 € / mp

Teren intravilan, 5100 mp, toate utilitatile tr ...

Mera

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

127.500 €
25 € / mp

Teren intravilan in Mera cu acces la D.N.1F

Mera

La ~5km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

90.000 €

Opprtunitate de investi?ie! Teren intravilan in ...

Mera

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

2 luni în urmă
15

295.000 €

Vilă D+P+M cu teren generos de 1000mp și vedere ...

Mera

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
1.000 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

130.000 €
150.000 €

Casa de vanzare 500 m2

Mera

La ~5km distanță

78 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

88.000 €
51.19 € / mp

De vanzare teren intravilan in Mera

Mera

La ~5km distanță

1.719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

85.000 €

Vand casa cu etaj 4 camere Mera

Mera

La ~5km distanță

4 camere
177 mp
957 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

39.000 €

Casa cu teren 5.800 mp Sanmarghita, com. Mica

Mera

La ~5km distanță

4 camere
90 mp