Proprietăți unice: 128
Proprietari: 9
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
1

345.000 €
473.25 € / mp

Teren construibil Duplex

Bulgaria, Cluj-Napoca

729 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
21

154.900 €

Ap. 2 camere | 47 mp | Mărăști | Etaj 3 | Confo ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

2 camere
47,5 mp
Etaj 3 / 6
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

320.000 €

80 utili/32mp terase/2 parcari subterane inclus ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 4
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

125.000 €

Studio, 32 mp + balcon, zona Rivus Mall

Bulgaria, Cluj-Napoca

1 camere
32 mp
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

238.000 €
240.000 €

Apartament 3 camere 65mp zona Kaufland Marasti

Bulgaria, Cluj-Napoca

3 camere
65 mp
Etaj 6 / 8
1980
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

155.000 €

Apartament de 2 camere | Zona Riverside | Parca ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

2 camere
40 mp
Etaj 5 / 10
2022
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

520.000 €

Casa individuala cu teren 948 mp | Front 11m | ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

3 camere
99 mp
948 mp teren
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
8

350.000 €

Spa?iu comercial pentru investi?ie sau business ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

143,91 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
7

100.000 €

Studio de vânzare | River Tower | Zonă Rivus

Bulgaria, Cluj-Napoca

1 camere
32,31 mp
Etaj 6
2008
Agenție

1 lună în urmă
4

95.000 €
105.000 €

EXCLUSIVITATE. Apartament 1 camera zona Tabacar ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

1 camere
32 mp
Etaj 3 / 8