Proprietăți unice: 253
Proprietari: 8
Agenție

8 luni în urmă
4

140.000 €
144.18 € / mp

Teren 971 MP, intrare Salicea cu autorizație , ...

Făget, Cluj-Napoca

971 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

90.000 €
90.54 € / mp

Teren Autorizabil, 994 MP, Făget, ideal Casa In ...

Făget, Cluj-Napoca

994 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
14

460.000 €
520.000 €

Locuință modernă într-o zonă verde, zona Faget

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
146 mp
206 mp teren
2012

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
12

799.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
215 mp
760 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

8 luni în urmă
18

1.059.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
129 mp
1.344 mp teren
f.s. 45 m
Agenție

9 luni în urmă
8

994.999 €

Casa exclusivista 310mp, teren 900mp, zona Fage ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
310 mp
900 mp teren
2010
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 994,999 € și 995.000 €
Agenție

9 luni în urmă
17

785.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
165 mp
451 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

9 luni în urmă
17

995.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
300 mp
900 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

9 luni în urmă
18

850.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
400 mp
3.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

9 luni în urmă
18

1.450.000 €

Casa 7 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

7 camere
450 mp
600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
18

1.300.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
460 mp
2.220 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
9

550.000 €

Casa 3 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
144 mp
800 mp teren
f.s. 5 m
Agenție

9 luni în urmă
1

440.000 €
545.23 € / mp

De vanzare teren pentru constructie casa in Fag ...

Făget, Cluj-Napoca

807 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
18

700.000 €

Casa tip duplex semifinisat , 180 mp utili , 40 ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
180 mp
400 mp teren
2024
Agenție

9 luni în urmă
2

369.000 €
430.07 € / mp

Teren intravilan 858mp cu PUZ aprobat | Zona El ...

Făget, Cluj-Napoca

858 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
20

890.000 €

Casa la cheie in Cartierul Faget!

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
231,3 mp
900 mp teren
2024
Agenție

9 luni în urmă
18

850.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
300 mp
595 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
14

730.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
250 mp
977 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

9 luni în urmă
10

690.000 €

Casă Individuală 3 camere, în Făget

Făget, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
440 mp teren
2010
Agenție

9 luni în urmă
2

85.000 €
77.27 € / mp

Teren de vanzare in Salicea

Făget, Cluj-Napoca

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

725.000 €
230.16 € / mp

Teren Faget cu autorizatie construire

Făget, Cluj-Napoca

3.150 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

440.000 €
545.23 € / mp

De vanzare teren pentru constructie casa in Fag ...

Făget, Cluj-Napoca

807 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
5

240.175 €
65 € / mp

Teren superb in Salicea, 3695 mp, PUZ, drum, ap ...

Făget, Cluj-Napoca

3.695 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

128.700 €
110 € / mp

Teren superb in Salicea, 1170 mp, PUZ, drum, ap ...

Făget, Cluj-Napoca

1.170 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
15

610.000 €
545.000 €

Casa Individuala finisata | 169 mp utili | 290 ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
180 mp
290 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
15

875.000 €

Casa finisata ideala pentru familia ta!

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
278,9 mp
926 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
17

679.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
235 mp
700 mp teren
f.s. 18.5 m
Agenție

10 luni în urmă
11

472.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Faget, Cluj Napoca

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
130 mp
287 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

10 luni în urmă
8

450.000 €
435.000 €
524.48 € / mp

Teren langa padure – proiect deosebit de Vila, ...

Făget, Cluj-Napoca

858 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

435.000 €
506.40 € / mp

Teren in Faget cu PUZ, cu proiect casa in curs ...

Făget, Cluj-Napoca

859 mp teren
Construcții