Proprietăți unice: 253
Proprietari: 8
Agenție

3 luni în urmă
13

1.600.000 €

Vilă modernă cu piscină și terase generoase, zo ...

Făget, Cluj-Napoca

8 camere
1.000 mp
2.000 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

369.000 €
434.12 € / mp

Teren construibil imediat, de vanzare in Faget ...

Făget, Cluj-Napoca

850 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
19

1.330.000 €

Casa de vanzare in Faget, Cluj-Napoca, vila pre ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
325 mp
1.860 mp teren
f.s. 16 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

1.600.000 €

Conac impresionant, situat într-una dintre cele ...

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
1.000 mp
2.000 mp teren
2015
Agenție

3 luni în urmă
16

1.500.000 €

Vila /Casa cu potential in Faget ,510 mp utili

Făget, Cluj-Napoca

10 camere
510 mp
600 mp teren
2013
Agenție

3 luni în urmă
18

466.315 €
466.32 € / mp

Teren autorizat de DUPLEX ,1.000 mp Wonderland

Făget, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

2.435.000 €
481.13 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren in Faget cu P ...

Făget, Cluj-Napoca

5.061 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
12

8.150 €

Inchiriere Pensiune / Casa in cart. Faget, Cluj ...

Făget, Cluj-Napoca

14 camere
750 mp utili
2018
Agenție

4 luni în urmă
23

329.000 €

Casa de vanzare Zona Wonderland

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
170 mp
500 mp teren
2024
Agenție

4 luni în urmă
18

1.100.000 €

Vila superba, 213 mp, 680 mp teren, la cheie, z ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
213,7 mp
680 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
3

275.000 €
600.44 € / mp

Teren cu PUZ aprobat, 458 mp, Zona Bisericii Fa ...

Făget, Cluj-Napoca

458 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
21

2.000.000 €

Reprezentare exclusiva! Lux si arhitectura la s ...

Făget, Cluj-Napoca

7 camere
420 mp
1.500 mp teren
2020
Agenție

5 luni în urmă
4

400.000 €
499.38 € / mp

Teren in Faget cu PUZ aprobat! Panorama deosebi ...

Făget, Cluj-Napoca

801 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

295.000 €
282.57 € / mp

Teren autorizat Faget / Zona Vila Tusa / PUZ Ap ...

Făget, Cluj-Napoca

1.044 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
15

1.377.000 €

Casă modernă cu finisaje premium de vânzare | F ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
440 mp
970 mp teren
2024
Agenție

6 luni în urmă
9

450.000 €

Casă pe o stradă privată în Făget cu teren și p ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
145,85 mp
206 mp teren
2012
Agenție

6 luni în urmă
20

648.000 €

Casa idividuala 282 mp utili, zona Wonderland

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
282 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

339.000 €
230.93 € / mp

Teren intravilan cu PUZ aprobat, 1.468 mp, Făge ...

Făget, Cluj-Napoca

1.468 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

614.922 €
508.200 €
768.65 € / mp

Teren cu Autorizație Casa Premium | 800 mp | z ...

Făget, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

508.200 €
635.25 € / mp

Teren cu PUZ aprobat! Se vinde cu autorizatie d ...

Făget, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

216.000 €
269.33 € / mp

Terenuri de vânzare într-o locație exclusivistă ...

Făget, Cluj-Napoca

802 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

360.000 €
786.03 € / mp

Teren de vânzare cu PUZ – Strada Făget, Cluj-Na ...

Făget, Cluj-Napoca

458 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
13

440.000 €

Casa eficienta energetic, cu garaj si 3 locuri ...

Făget, Cluj-Napoca

4 camere
146 mp
206 mp teren
2012
Agenție

7 luni în urmă
1

1.750.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan in EXCLUSIVITATE. 50.000 mp Cl ...

Făget, Cluj-Napoca

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
19

985.000 €

Casa individuala moderna cu gradina si 3 terase ...

Făget, Cluj-Napoca

5 camere
310 mp
900 mp teren
2012
Agenție

8 luni în urmă
27

1.200.000 €
990.000 €

Casa deosebita 6 camere Faget cu teren generos ...

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
280 mp
1.100 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
28

1.299.000 €

Vilă spectaculoasă de vânzare în Făget

Făget, Cluj-Napoca

7 camere
307 mp
1.343 mp teren
2007
Agenție

8 luni în urmă
1

380.000 €
447.06 € / mp

Teren intravilan 850 mp – front 22 m, HCL ...

Făget, Cluj-Napoca

850 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

319.000 €
898.59 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Făget, Cluj-Napoca

355 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
17

2.950.000 €

Refugiu Privat: Vila Modernă cu Facilitați de L ...

Făget, Cluj-Napoca

6 camere
300 mp
3.246 mp teren
2019