Proprietăți unice: 262
Proprietari: 9
Agenție

9 luni în urmă
9

480.000 €

Apartament 148 mp utili + 150 mp terasa + 250 m ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
149 mp
Etaj 2
2023
Agenție

9 luni în urmă
8

649.000 €

Casa 7 camere de vanzare in Europa, Cluj Napoca

Europa, Cluj-Napoca

7 camere
185 mp
300 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
13

950.000 €

Casa 7 camere de vanzare in Europa, Cluj Napoca

Europa, Cluj-Napoca

7 camere
384 mp
900 mp teren
f.s. 19 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
19

565.000 €

Casa noua ultra moderna, in Europa, strada lin ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
180 mp
225 mp teren
f.s. 15 m
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

262.073 €
216.590 €
103.46 € / mp

Teren 2533 mp, Cluj-Napoca, Zona Fanata

Europa, Cluj-Napoca

2.533 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
7

194.900 €
248.000 €

Apartament cu 2 camere terasa generoasa si parc ...

Europa, Cluj-Napoca

2 camere
60 mp
Etaj 2
2009
Agenție

10 luni în urmă
6

650.000 €

Casa 3 camere de vanzare in Europa, Cluj Napoca

Europa, Cluj-Napoca

3 camere
180 mp
488 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
17

280.000 €

Apartament cu 4 Camere, Europa, Parcare Subter ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
83 mp
Etaj 1
2000
Agenție

10 luni în urmă
1

750.000 €
568.18 € / mp

Teren cu utilitati pe E. Ionesco

Europa, Cluj-Napoca

1.320 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
18

600.000 €

Casa individuala | Teren 488mp | 180mp utili | ...

Europa, Cluj-Napoca

3 camere
180 mp
488 mp teren
2016
Agenție

10 luni în urmă
12

600.000 €

Casa individuala in cartierul Europa!

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
180 mp
488 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
15

435.000 €

Duplex cu 6 camere | 160mp utili | Teren 245mp ...

Europa, Cluj-Napoca

6 camere
160 mp
245 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
8

360.000 €

Apartament de lux in zona buna, etajul 3, 129 m ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
129 mp
Etaj 3
2012
Agenție

10 luni în urmă
2

520.000 €
585.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu suprafata de 400 ...

Europa, Cluj-Napoca

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

805.255 €
500.000 €

Unitate de duplex semifinisata in cartierul Eur ...

Europa, Cluj-Napoca

5 camere
136 mp
350 mp teren
2026
Agenție

10 luni în urmă
22

430.000 €
418.900 €

Casa noua, tip duplex, P+E+ER, zona Eugen Iones ...

Europa, Cluj-Napoca

6 camere
160 mp
245 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

10 luni în urmă
8

245.016 €
197.283 €

Apartament 2 camere spatios in Europa

Europa, Cluj-Napoca

2 camere
56,73 mp
Etaj 1
2025
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 202,493 € și 225.060 €
Agenție

10 luni în urmă
20

949.900 €

Casa de vanzare, 6 camere, teren 900 mp, Europa

Europa, Cluj-Napoca

6 camere
380 mp
900 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

10 luni în urmă
5

439.000 €

Duplex premium în Europa – confort modern, idea ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
110 mp
200 mp teren
2019
Agenție

10 luni în urmă
8

284.999 €

Apartament cu 4 camere 100 mp in bloc cu piscin ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
100 mp
Etaj 2
2026
Agenție

11 luni în urmă
19

1.280.000 €

Casa individuala ultrafinisata | 320mp utili | ...

Europa, Cluj-Napoca

6 camere
320 mp
1.000 mp teren
2020
Agenție

Mai mult de un an
24

633.000 €

La cheie! Duplex Lux 5 camere, 191 mp in Europa ...

Europa, Cluj-Napoca

5 camere
190 mp
220 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

173.890 €

Apartament in imobil nou, cartier Europa

Europa, Cluj-Napoca

2 camere
39,59 mp
Etaj 3
2026
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 143,711 € și 174.240 €
Agenție

Mai mult de un an
16

555.000 €

Duplex modern, spatios , pe o strada privata re ...

Europa, Cluj-Napoca

5 camere
183 mp
321 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
7

549.900 €

Duplex premium 300mp cu panoramă superbă asupra ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
180 mp
225 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 549,900 € și 565.000 €
Agenție

Mai mult de un an
9

595.000 €
705.81 € / mp

Teren intravilan 843 mp, cu autorizatie de cons ...

Europa, Cluj-Napoca

843 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 595,000 € și 636.000 €
Agenție

Mai mult de un an
7

598.000 €
709.37 € / mp

Teren autorizat casa individuala S+P+E, Europa, ...

Europa, Cluj-Napoca

843 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

499.000 €

Penthouse exclusivist de vanzare – Str. Eugen I ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
Etaj 2 / 2
2021
Agenție

Mai mult de un an
4

780.000 €
624 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie! 1339 mp ut ...

Europa, Cluj-Napoca

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

550.000 €

Duplex cu panorama spectaculoasa constructie pr ...

Europa, Cluj-Napoca

5 camere
180 mp
225 mp teren
f.s. 10.5 m