Proprietăți unice: 262
Proprietari: 9
Agenție

1 lună în urmă
10

600.000 €
629.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Europa, Cluj Napoca

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
110 mp
588 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

1 lună în urmă
7

534.396 €
441.650 €
1,335.99 € / mp

Teren autorizat | 400 mp | PUZ aprobat | Cartie ...

Europa, Cluj-Napoca

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

774.000 €

Vila moderna | Panorama asupra orasului | Carti ...

Europa, Cluj-Napoca

6 camere
262 mp
650 mp teren
f.s. 26 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
15

195.000 €

Apartament cu terasa si loc de parcare in Europ ...

Europa, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 2
2006
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

429.900 €
656.34 € / mp

Comision 0% Oportunitate în Cartierul Europa | ...

Europa, Cluj-Napoca

655 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

350.000 €

Apartament cu 4 camere | La cheie | Parcare + ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
70 mp
Etaj 2 / 2
2008
Agenție

1 lună în urmă
1

568.700 €
557.55 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Europa, Cluj-Napoca

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

735.000 €

Proprietate eleganta cu gradina generoasa si ac ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
190 mp
675 mp teren
2005
Agenție

1 lună în urmă
20

980.000 €

Casă individuală, 400 mp utili, 1300 mp teren, ...

Europa, Cluj-Napoca

5 camere
400 mp
1.150 mp teren
Parter / 1
Agenție

1 lună în urmă
11

224.999 €

Apartament Exclusivist, Priveliste Panoramica, ...

Europa, Cluj-Napoca

2 camere
61,46 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

1 lună în urmă
8

599.900 €

Casa individuala la cheie, 110 mp+588mp Teren, ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
110 mp
588 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 599,900 € și 600.000 €
Agenție

1 lună în urmă
13

240.000 €

Penthouse cu terasa panoramica in cartierul Eur ...

Europa, Cluj-Napoca

2 camere
61 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

1 lună în urmă
11

240.000 €

Apartament 2 camere | Bloc nou | Terasa 65mp | ...

Europa, Cluj-Napoca

2 camere
61,46 mp
Etaj 3 / 3
2026
Agenție

1 lună în urmă
7

225.000 €

Vedere panoramică asupra orașului, cartier Euro ...

Europa, Cluj-Napoca

3 camere
61 mp
Etaj 1 / 1
2024
Agenție

1 lună în urmă
9

735.000 €

Casa individuala | 190mp utili | 687mp teren | ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
190 mp
678 mp teren
2005
Agenție

1 lună în urmă
3

450.000 €
420.000 €

Duplex spațios în Europa – ideal familie, teras ...

Europa, Cluj-Napoca

7 camere
160 mp
260 mp teren
2022
Agenție

1 lună în urmă
4

519.000 €

Duplex Modern în Cartierul Europa

Europa, Cluj-Napoca

5 camere
230 mp
330 mp teren
2024 (Proiect)
Agenție

1 lună în urmă
4

1.350.000 €
613.64 € / mp

Comision 0% Teren în Cartierul Europa | Proiec ...

Europa, Cluj-Napoca

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

245.000 €

Apartament 3 camere suprafata utila 79 mp + 42 ...

Europa, Cluj-Napoca

3 camere
79 mp
Etaj 4 / 5
2018
Agenție

1 lună în urmă
6

240.000 €

Penthouse spectaculos cu terasă panoramică, zon ...

Europa, Cluj-Napoca

3 camere
61 mp
Etaj 3
2024
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

240.000 €

Penthouse cu terasă și rooftop panoramic 360° | ...

Europa, Cluj-Napoca

3 camere
61 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

1 lună în urmă
10

559.000 €

Casa superba in zona rezidentiala Europa

Europa, Cluj-Napoca

5 camere
191 mp
300 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

659.000 €

Casa de vanzare in zona Europa COMISION 0%

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
152 mp
374 mp teren
2018
Agenție

2 luni în urmă
17

585.000 €
594.990 €

Duplex la cheie de vanzare in zona Europa teren ...

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
136 mp
310 mp teren
2020
Agenție

2 luni în urmă
15

735.000 €

Casa individuala 145 utili, 678 teren, gradina, ...

Europa, Cluj-Napoca

3 camere
190 mp
678 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

2 luni în urmă
18

585.000 €
595.000 €

Casă tip duplex la cheie, in cartier Europa!

Europa, Cluj-Napoca

4 camere
136 mp
310 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

220.000 €

Apartament modern cu 2 camere, zona Europa

Europa, Cluj-Napoca

2 camere
64 mp
Etaj 5
2018
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

734.000 €

Comision 0%! Casa individuala 190 mp, teren 680 ...

Europa, Cluj-Napoca

3 camere
190 mp
678 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

614.922 €
508.200 €
1,011.38 € / mp

Teren cu Puz aprobat! 608 mp front 17.53 m pret ...

Europa, Cluj-Napoca

608 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 508,200 € și 568.700 €
Agenție

2 luni în urmă
2

1.932.612 €
1.597.200 €
913.76 € / mp

Teren cu Puz aprobat autorizabil imediat pentru ...

Europa, Cluj-Napoca

2.115 mp teren
Construcții