Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

89.900 €
99.900 €

Apartament cu 1 dormitor, de vânzare - cartier ...

Cordos, Cluj-Napoca

1 camere
33,67 mp
Etaj 1
2010
Agenție

7 luni în urmă
4

24.500 €
40.83 € / mp

Parcela 600 mp | front de 19.3 ml | zona strazi ...

Cordos, Cluj-Napoca

600 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
15

359.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Suceagu

Cordos, Cluj-Napoca

5 camere
188 mp
267 mp teren
f.s. 22 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

480.000 €

Casa de vanzare 6 camere

Cordos, Cluj-Napoca

6 camere
175 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
19

229.000 €

EXCLUSIV Ap 3 camere si Ap 2 camere în același ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
125 mp
Demisol / 2
2007
Agenție

Mai mult de un an
7

980.000 €

Gruia, panorama peste oras, Cluj Arena si BT Ar ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
141 mp
932 mp teren
1982
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.050.000 €

Casa + Teren 1500 mp

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

102 mp

Agenție

Mai mult de un an
18

1.200.000 €

Duplex de lux cu lift si priveliste panoramica, ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
210 mp
300 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
11

680.000 €
650.000 €

Ocazie! Casa de 300 mp utili, 1000 mp teren, zo ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
18

599.000 €

Casa noua Gruia | Comision Zero

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
260 mp teren
2024
Agenție

11 luni în urmă
10

105.900 €

Casa in curte comuna

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
50 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

290.000 €

De vanzare casa individuala in Gruia zona Hotel ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
147 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

850.000 €

Casa cu CF spatiu comercial, curte comuna, Grui ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
410 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

475.000 €
848.21 € / mp

Exclusivitate! Teren autorizabil 560 mp, casa i ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

560 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

9 luni în urmă
8

395.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Gruia, Cluj Napoca

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
168 mp
613 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

3 luni în urmă
16

195.000 €

2 Camere Decomandate, Emil Racovi?a, Central, I ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
56,2 mp
Mansardă
1950
Agenție

3 luni în urmă
2

375.000 €
750 € / mp

Teren cu Puz Aprobat pentru casa individuala sa ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

269.000 €

Teren Exclusivist Gruia 310 mp cu Autoriza?ie C ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
7

132.000 €

Apartament o camera în zona GRUIA

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
14

594.900 €
238.82 € / mp

Teren intravilan Gruia, 2,491mp, ideal una-doua ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.491 mp
2.491 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

225.000 €

Vila moderna cu 3 dormitoare, terasa eleganta s ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
169 mp
501 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

450.000 €
420.000 €

Apartament cu 3 camere decomandate, confort spo ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

289.000 €
516.99 € / mp

Teren intravilan Gruia | 559 mp | Nu necesita P ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

559 mp
559 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

269.000 €
867.74 € / mp

Teren unitate duplex l autorizat l 310 mp l pan ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

310 mp
310 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

170.000 €

Apartament 2 camere | Horea | 55 mp | Semicentr ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Parter / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
8

599.000 €

Casa premium semifinisată cu panoramă in Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
300 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

350.000 €

Imobil aproape de Hotel Belvedere!

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
461 mp teren
1960
Agenție

3 luni în urmă
2

200.000 €

Teren de casa, PUZ cu HCL aprobat, CU construir ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

f.s. 11 m
Agenție

2 luni în urmă
8

400.000 €

Casa renovabila cu garaj in Gruia , 532mp teren ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
532 mp teren
1990
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
1

290.000 €

Casa individuala 5 camere, 100mp, teren 147 mp, ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
147 mp teren
1975