Proprietăți unice: 61
Proprietari: 12
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

39.500 €

Business la Cheie , Salon de infrumusetare , Zo ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

125 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

215.000 €

4 camere,modern,bloc nou, Calea Turzii zona Ler ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

4 camere
92 mp
Etaj 5 / 5
2008
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

187.000 €

Apartament de vânzare, 2 camere, 62 mp, Ca ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
62 mp
Etaj 5 / 6
6E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
12

187.000 €

Apartament de vânzare, 2 camere, 62 mp, Ca ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
62 mp
Etaj 4 / 6
6E
Agenție

4 zile în urmă

107.200 €

OPORTUNITATE! Apartament cu 2 camere ? Calea Tu ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 3
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
8

390.000 €

Proiect rezidential exclusivist, Calea Turzii, ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

4 camere
190 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

349.000 €

apartament 3-4 camere in ansamblul Oaza, zona C ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3 camere
85 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
21

129.000 €

2 camere | Balcon | Etaj 2 cu lift | Calea Turz ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
37,58 mp
Etaj 2
2008
Agenție

1 lună în urmă
7

129.000 €

Apartament 2 camere Zorilor Calea Turzii

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
37,6 mp
Etaj 2
2012
Agenție

1 lună în urmă
9

159.900 €

Apartament 2 camere I zona OMV I Calea Turzii I ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
57 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
4

129.900 €

Apartament la Cheie - Decomandat | ST 40MP | Bl ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

1 camere
36 mp
Etaj 5 / 8
2014
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 129,900 € și 133.000 €
Agenție

1 lună în urmă
5

285.000 €

Apartament 3 camere,114 m,2 bai,3 terase,semice ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3 camere
114 mp
Etaj 1 / 3
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 285,000 € și 329.000 €
Agenție

1 lună în urmă
9

285.000 €

OPORTUNITATE: Apartament, 3 camere, 2 bai, 3 te ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3 camere
114 mp
Etaj 3 / 3
2010
Agenție

1 lună în urmă
3

168.000 €

Apartament 2 camere,66 mp,zona semicentrala

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
66 mp
Parter / 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
9

337.000 €

OPORTUNITATE INVESTIȚIE: Apartament de 4 camere ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3 camere
134 mp
Etaj 1 / 3
2010
Agenție

1 lună în urmă
5

337.000 €

Apartament 4 camere,2,bai,3 terase,139mp, semic ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

4 camere
134 mp
Etaj 2 / 3
2010
Agenție

2 luni în urmă
2

898.900 €
597.67 € / mp

Teren Intravilan - SU 1504MP | Front 13,5ML | U ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

1.504 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
15

145.000 €

Apartament 2 camere, 55 mp, Calea Turzii

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 2
2011
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

1.692.790 €
1.399.000 €

Investitie 7% birouri de vanzare 804 mp Calea T ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

804 mp utili
4E
2010
Agenție

3 luni în urmă
20

265.000 €

Apartament de vânzare, 3 camere, 83 mp, Ca ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3 camere
83 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

4 luni în urmă
5

134.900 €

2 camere | 45mp | Bloc nou | Etaj intermediar | ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 6
2008
Agenție

4 luni în urmă
11

159.000 €

apartament la casa,cu o camera,parcare,gradina

Calea Turzii, Cluj-Napoca

1 camere
40,35 mp
Parter / 1
1E
Agenție

4 luni în urmă
12

205.000 €

| Apartament 3 camere | Finisat premium | Etaj ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

3 camere
53 mp
Etaj 7 / 9
2020
Agenție

5 luni în urmă
10

145.000 €

2 camere | Etaj 2 | Bloc cu lift | Calea Turzii ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 2
2016
Agenție

6 luni în urmă
6

297.212 €
245.630 €

Apartament 2 camere, suprafata 58mp, zona Calea ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
2024
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

139.000 €

Exclusivitate! Apartament 45mp, etajul 5/8, C ...

Calea Turzii, Cluj-Napoca

1 camere
45 mp
Etaj 5 / 8
8E
Agenție

8 luni în urmă
5

2.300.000 €

Cladire,Hotel,Clinica Medicala,S+P+3ET,situat i ...