Proprietăți unice: 645
Proprietari: 78
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

145.000 €

Casa individuala | Gradina | Apahida

Apahida

2 camere
98 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

245.000 €

Casa cu gradina in Apahida

Apahida

5 camere
300 mp
700 mp teren
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

379.000 €

Investitie ! Casa unifamiliala, 250 mp utili, 1 ...

Apahida

5 camere
250 mp
1.000 mp teren
2002

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
18

239.000 €

De vanzareCasa individuala | Dezmir | 172 mp ut ...

Apahida

4 camere
172 mp
440 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
15

159.900 €

Apartament 3 camere la cheie, 2 bai, balcon, pa ...

Apahida

3 camere
73 mp
2020
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

124.000 €

Apartament de 3 camere semidecomandat | Estimo ...

Apahida

3 camere
52,5 mp
Etaj 2
2025
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

139.000 €

Apartament 3 camere, gradina 90mp, zona Penny-A ...

Apahida

3 camere
55 mp
Parter
2E
Agenție

4 zile în urmă
6

270.000 €

Complex rezidential exclusiv de 3 case individu ...

Apahida

4 camere
185 mp
400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

72.900 €

Apartament 2 camere, 43 mp, etaj intermediar, A ...

Apahida

2 camere
43 mp
Etaj 1
2009
Agenție

6 zile în urmă
20

238.999 €

Casa individuala in stil scandinav, 150mp utili ...

Apahida

4 camere
150 mp
450 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

230.000 €

Casa tip duplex P+1+Pod, 102 mp, Dezmir

Apahida

5 camere
102 mp
207 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
12

475.000 €
104.63 € / mp

Oportunitate investitie Teren parcelat cu autor ...

Apahida

4.540 mp
4.540 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
18

160.000 €

Casa individuala cu vedere la lac Apahida

Apahida

5 camere
119 mp
452 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

72.000 €
24.83 € / mp

Teren de vanzare Dezmir 2900mp

Apahida

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

150.000 €

Apartament 3 camere, 74 Mp + curte 15 mp, Apahi ...

Apahida

3 camere
74 mp
Parter
3E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
21

239.000 €

Casa tip duplex la cheie, 400 mp teren, Panoram ...

Apahida

4 camere
110 mp
400 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

296.000 €

🏡✨ Casă individuală de ...

Apahida

4 camere
162 mp
4.126 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
72.73 € / mp

Comision 0%, teren 550 mp, intravilan, construi ...

Apahida

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

140.000 €

Casa individuala 3 camere, 80mp | Zona Campenes ...

Apahida

3 camere
80 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

95.000 €

Vand apartament Apahida zona centrala COMISION ...

Apahida

3 camere
53 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
4

180.000 €

Casa tip duplex, 4 camere, 3 bai, teren 350 mp, ...

Apahida

4 camere
140 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

55.900 €

Apartament 1 camera Apahida Cluj

Apahida

1 camere
35 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

125.000 €

Vanzare apartament decomandat in zona centrala ...

Apahida

2 camere
63 mp
Etaj 2 / 4
2010
Agenție

1 lună în urmă
15

97.999 €

Apartament de 2 camere, bloc nou, 56mp, parcare ...

Apahida

2 camere
56 mp
Etaj 2
2019
Agenție

1 lună în urmă
5

110.000 €

Apartament finisat | 2 camere | terasa 16mp | z ...

Apahida

2 camere
44 mp
Etaj 3
2009
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

98.000 €

Apartament modern 2 camere, 56 mp + balcon 6 mp ...

Apahida

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 2
2019
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

98.000 €

Apartament 2 camere, 56mp, zona Penny-Apahida

Apahida

2 camere
56 mp
Etaj 2
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

162.000 €

Casa unifamiliala, 4 camere, semi-finisata, zon ...

Apahida

4 camere
120 mp
200 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

103.000 €

Apartament 2 camere | Zona Penny | Ultrafinisat ...

Apahida

2 camere
50 mp
Etaj 2