Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

13.447 €
17.46 € / mp

Teren de vanzare com VLAD TEPES JUD CALARASI

Vlad Țepeș

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3 €
0 € / mp

vand teren 1800m aflat in apropierea localitat ...

Vlad Țepeș

1.800 mp teren
f.s. 2 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

102.000 €
0.85 € / mp

12 Ha Teren Agricol Vlad Tepes CL

Vlad Țepeș

120.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

102.000 €
0.85 € / mp

12 Ha Teren Agricol Vlad Tepes CL

Vlad Țepeș

120.000 mp
120.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

102.000 €
8,500.00 € / mp

12 Ha Teren Agricol Vlad Tepes CL

Vlad Țepeș

12 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

1.224.000 €
102,000.00 € / mp

12 Ha Teren Agricol Vlad Tepes CL

Vlad Țepeș

12 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

37.000 €

Casa de vanzare in Mihai Viteazu

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

2.200 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

45.000 €

Casa taraneasca + Teren 3800 mp, sat Mihai Vite ...

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

4 camere
99 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

12.744 €

Vanzare casa batraneasca+teren

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

3 camere
53 mp
1.400 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

42.704 €

casa de vanzare teren generos anexe multiple

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

200 mp
4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €

Casa de Vanzare Mihai Viteazu Calarasi

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

80 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

36.000 €
37.000 €
20.76 € / mp

Teren si casa Mihai Viteazu, Calarasi

Mihai Viteazu

La ~5km distanță

1.734 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 36,000 € și 37.000 €
Agenție

6 luni în urmă
6

4.500 €
0.90 € / mp

Teren extravilan, Comuna Valcele, Jud calarasi

Vâlcelele

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
8

11.250 €
5.98 € / mp

Teren intravilan Valcelele Jud Calarasi

Vâlcelele

La ~5km distanță

1.881 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
17

106.125 €

de vanzare Ferma Vaci

Vâlcelele

La ~5km distanță

5.441 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

165.000 €

Casa de vanzare Valcelele, CL

Vâlcelele

La ~5km distanță

226 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.500 €

Casa cu teren Valcelele, Calarasi.

Vâlcelele

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

40.000 €

Comuna Valcelele, Strada Mircea cel Batran, Jud ...

Vâlcelele

La ~5km distanță

5 camere
118 mp
1.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

16.500 €

Casa cu teren Valcelele, Calarasi.

Vâlcelele

La ~5km distanță

80 mp
943 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

50.000 €
60.000 €

Casa batraneasca in sat Floroaica 2800 m +teren ...

Floroaica

La ~10km distanță

3 camere
2.800 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

31.000 €

Casa la Curte mare

Floroaica

La ~10km distanță

2 camere
120 mp
Agenție

19 ore în urmă

16.000 €
8 € / mp

Teren de vanzare Floroaica, Jud. Calarasi

Floroaica

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €

Casa de vanzare in sat.Floroaica 2 800 m+teren ...

Floroaica

La ~10km distanță

3 camere
50 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

35.000 €

Casa Locuibila De Vanzare

Plevna

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

80.000 €

VAND sau SCHIMB - Casa complet mobilata si util ...

Vișinii

La ~10km distanță

3 camere
67 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

9.000 €
13.64 € / mp

Teren sat independenta comuna potcoava

Independența

La ~10km distanță

660 mp
660 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

97.000 €

Alarrament 3 camere confort 1 pretul este de 97 ...

Independența

La ~10km distanță

3 camere
87 mp
Etaj 4
1997
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €

Vanzare casa Galatui

Alexandru Odobescu

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

26.000 €
0.83 € / mp

VANZARE 3.2 HA TEREN AGRICOL CALARASI

Alexandru Odobescu

La ~10km distanță

31.488 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €

Casa cu mansarda

Alexandru Odobescu

La ~10km distanță

4 camere
90 mp