Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

115.000 €

Casa P+1+Mp (153 mp)

Radu Negru

5 camere
153 mp
1.340 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

115.000 €

Casa P+1+Mp (153 mp) Radu Negru (Calarasi)

Stoenești

La ~5km distanță

4 camere
153 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

80.000 €

Vanzare casa in comuna Rose?i

Roseți

La ~5km distanță

1.300 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

17.268 €
4.32 € / mp

Teren intravilan - 4.000 mp, Loc. Roseti

Roseți

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
2

23.042 €
5.76 € / mp

Teren intravilan 4.000 mp, CALARASI, ROSETI

Roseți

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

85.000 €

Cota 3/4 casa si teren centru vechi Calarasi

Modelu

La ~5km distanță

3 camere
240 mp
240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

130.000 €

Casa 100 Mp + 915 Mp / Toate Utilitatile

Modelu

La ~5km distanță

3 camere
174 mp
Individuală
Agenție

5 luni în urmă
4

730.000 €
18.01 € / mp

Teren intravilan 4.05 ha, Calarasi

Modelu

La ~5km distanță

40.527 mp
40.527 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

17.000 €
14.96 € / mp

vand teren intravilan

Modelu

La ~5km distanță

1.136 mp
1.136 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

119.000 €

Vila de vanzare

Modelu

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

384.000 €
0.93 € / mp

21 Terenuri extravilane situate in Judetul Cala ...

Modelu

La ~5km distanță

412.527 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

115.000 €

Casa P+1+Mp (153 mp) Radu Negru (Calara?i)

Modelu

La ~5km distanță

5 camere
153 mp
1.958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

60.000 €

Casa de vanzare

Tonea

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
891 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

730.000 €
18.01 € / mp

Teren intravilan 4.05 ha, Calarasi

Tonea

La ~10km distanță

40.527 mp teren
f.s. 180 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

130.000 €

Dom00280 - casa 4 camere buftea flamanzeni

Ștefan Vodă

La ~10km distanță

4 camere
71,15 mp
318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €

Casa ?i teren de vanzare

Ștefan Vodă

La ~10km distanță

160 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

57.000 €

Vand spatiu comercial 220m2.

Ștefan Vodă

La ~10km distanță

220 mp utili
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
3

9.790 €
5 € / mp

Vand urgent teren intravilan

Ștefan Vodă

La ~10km distanță

1.958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

260.000 €

Casa Bulevardul Garii

Central, Călărași

La ~10km distanță

4 camere
435 mp
435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

368.000 €

Casa de vanzare

Central, Călărași

La ~10km distanță

6 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

315.000 €

Casa cu etaj in Calarasi

Central, Călărași

La ~10km distanță

6 camere
174 mp
430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare!! Pret atractiv!!

Central, Călărași

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

75.000 €

De vanzare apartament cu 2 camere + teren 1000 ...

Central, Călărași

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

70.000 €

Apartament 3 camere Zona Posta 4

Central, Călărași

La ~10km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an