Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

5 luni în urmă
19

64.932 €

Casa Noua, Mobilata,Pod si Structura pentru Hal ...

Progresu

3 camere
101 mp
698 mp teren
2022
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

30.000 €

Casa de vanzare

Progresu

600 mp
800 mp teren
Agenție

Azi
4

29.600 €
16 € / mp

Teren cu casa batraneasca aproape Bucuresti Aut ...

Progresu

1.850 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

15.000 €
5 € / mp

TEREN 3000 MP LANGA DUNARE + PADURE | DESCHIDER ...

Dorobanțu

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

16.681 €

Vand Casa Com Dorobantu, Jud Calarasi

Dorobanțu

La ~5km distanță

4 camere
2.100 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

25.000 €
5.92 € / mp

Proprietate

Dorobanțu

La ~5km distanță

4.221 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

25.000 €
5.92 € / mp

Vanzare teren intravilan

Dorobanțu

La ~5km distanță

4.221 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

128.000 €

Casa de vacanta in comuna Dorobantu, judetul Ca ...

Dorobanțu

La ~5km distanță

4 camere
133 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.000 €

Casuta Ecologica de poveste+TEREN 1500mp ,Ideal ...

Cucuieți

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Agenție

7 luni în urmă
13

129.000 €

CASA INDIVIDUALA - 200 Mp. Utili - 800 Mp. Tota ...

Sohatu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
800 mp teren
2009
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

47.000 €

Casa Sohatu, Jud Calara?i

Sohatu

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

99.000 €

Casa de poveste/ Vanzare casa la tara 30 km Buc ...

Sohatu

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

10.000 €
5.56 € / mp

Vând teren intravilan 1800 metri pătrați

Sohatu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

500.000 €

Hală producție depozitare spațiu rezidențial | ...

Sohatu

La ~5km distanță

648 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

36.000 €

Vand teren arabil extravilan 4 ha

Plătărești

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
7

125.000 €

Se vinde casa langa manastirea plataresti

Plătărești

La ~5km distanță

3 camere
114 mp
114 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

125.000 €

Se vinde casa langa manastirea plataresti

Plătărești

La ~5km distanță

3 camere
114 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

599.000 €
1.22 € / mp

HUB Energetic & Agricol: 50 Ha Compacte | Direc ...

Plătărești

La ~5km distanță

492.108 mp
492.108 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

61.000 €

Apartament 2 camere confort 2 ,37m2renovabil et ...

Plătărești

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €

Casa batraneasca teren de vanzare Plataresti 20 ...

Plătărești

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30.000 €

Vand teren intravilan

Podu Pitarului

La ~5km distanță

978 mp
978 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

43.000 €

Casa de vanzare in Podu Pitarului Calarasi

Podu Pitarului

La ~5km distanță

100 mp
989 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

25.000 €
51.44 € / mp

Teren intravilan cu construcție

Podu Pitarului

La ~5km distanță

486 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

18.000 €
11.48 € / mp

Teren intravilan Platare?ti - proprietar 1568mp ...

Plătărești

La ~5km distanță

1.568 mp
1.568 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

36.000 €
0.90 € / mp

Vand teren arabil extravilan 4 ha

Plătărești

La ~5km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

126.000 €
28 € / mp

Fundeni- Frunzănești, deschidere la l ...

Fundeni

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

39.900 €
46.900 €

Teren intravilan 800 mp- Fundeni, Calara?i, apr ...

Fundeni

La ~10km distanță

2 camere
1 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

87.000 €

Vand casa la curte

Fundeni

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

49.900 €
49.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1000 mp – Fundeni-F ...

Fundeni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50.000 €

Casa + teren de vanzare Fundeni,Calarasi 1062mp

Fundeni

La ~10km distanță

79 mp
1.062 mp teren