Proprietăți unice: 96
Proprietari: 68
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

150.000 €
60 € / mp

teren intravilan

Central, Oltenița

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €

Apartament 2 camere – Oltenita

Central, Oltenița

2 camere
31 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

60.000 €

Apartament de vanzare

Central, Oltenița

3 camere
70 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

19 €

Vand Spatiu comercial

Central, Oltenița

520 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

45.000 €

Vand Apartament 2 camere decomandat

Central, Oltenița

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

87.500 €

Casa de vinzare Municipiul Olteni?a, jud Calara ...

Central, Oltenița

4 camere
88 mp
526 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 87,500 € și 96.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan Oltenita- preț negociabil

Central, Oltenița

300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

34.900 €

Garsoniera 38mp-ultracentral-centrala termica p ...

Oltenița

1 camere
38 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

1.000.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan Oltenita, pozitionare strategi ...

Sud-Est, Oltenița

80.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

53.000 €

53000 negociabil

Central, Oltenița

2 camere
48 mp
Etaj 3
1960
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

58.900 €

Apartament 3 camere ultracentral - centrala ter ...

Oltenița

3 camere
72 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

79.500 €

Apartament 3 camere decomandat+curte-Acte Gata- ...

Ultracentral, Oltenița

3 camere
68 mp
Parter / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

35.000 €

Vand 3 case structura lemn- pin nordic ,50 -5 ...

Central, Oltenița

5 camere
158 mp
1 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

90.000 €

Oltenita - Centru, apartament 4 camere, etaj 1

Central, Oltenița

4 camere
78 mp
Etaj 1 / 4
1985
Agenție

11 luni în urmă
2

759.900 €
21.47 € / mp

Teren Industrial Port Oltenita

Central, Oltenița

35.400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

1.755.999 €
25.01 € / mp

Teren Industrial Port Oltenita

Central, Oltenița

70.200 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

55.000 €

Bulevardul Tineretului - Alexandru Iliescu | 3 ...

Central, Oltenița

3 camere
48 mp
Etaj 1 / 4
1977
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

79.500 €

Apartament 3 camere decomandat-Oltenita-Calaras ...

Central, Oltenița

3 camere
68 mp
Parter / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

45.000 €

Ap 2 camere de vanzare Oltenita.0727378672

Central, Oltenița

2 camere
36 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

65.000 €

Apartament cu 3 camere semidecomandat

Central, Oltenița

3 camere
62 mp
Etaj 4 / 4
1977
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

170.000 €

Teren mare 2.200 mp + casa, pozitie premium, vi ...

Central, Oltenița

2 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

45.000 €

Apartament 2 camera, Oltenita, Central, Etaj 2

Central, Oltenița

2 camere
43 mp
Etaj 2
1978
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

63.000 €

Vand apartament 3 camere Central, Olteni?a Foar ...

Central, Oltenița

3 camere
65 mp
Etaj 4
1979
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

0 €

Schimb apartament 2 camere Oltenita,judetu Cala ...

Central, Oltenița

2 camere
40 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €

Apartament 2 camere de vanzare - Oltenita

Central, Oltenița

2 camere
31 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

22.000 €

Apartament 2 camere de vanzare - Oltenita

Central, Oltenița

2 camere
31 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

65.000 €

Apartament 3 camere cu garaj, Olteni?a