Proprietăți unice: 444
Proprietari: 71
Agenție

3 luni în urmă
13

55.000 €
58.000 €

Apartament 2 camere, 48 mp, Săcele

Săcele

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 2
1960
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

95.900 €
95.90 € / mp

Teren pentru construcții în Săcele, cu potenția ...

Săcele

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

247.000 €

Casa 4 camere, 133 mp, zona Sacele

Turcheș, Săcele

4 camere
133 mp
440 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

174.000 €

Duplex modern nZEB lângă Bunloc – liniște, natu ...

Baciu, Săcele

4 camere
83 mp
383 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

87.000 €
29 € / mp

Teren intravilan, 3000 mp, Dâmbu Morii

Dâmbul Morii, Săcele

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

55.500 €

Apartament cu doua camere-zona Sacele

Electroprecizia, Săcele

2 camere
40 mp
Etaj 4
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 55,500 € și 55.900 €
Agenție

3 luni în urmă
8

57.000 €

Apartament 2 camere, centrala proprie, etaj 2. ...

Electroprecizia, Săcele

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 2
1965
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

209.000 €
23.22 € / mp

Teren 9000 mp Sacele Izvor, front 356 m la DJ 1 ...

Nord-Vest, Săcele

9.000 mp teren
f.s. 356 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
27

490.473 €
405.350 €

Casă modernă Bunloc, vedere Bucegi, 186 mp, com ...

Bunloc, Săcele

5 camere
186 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
57

269.900 €
299.900 €

COMISION 0% | CASA SACELE 297 MP | CURTE 530 MP ...

Central, Săcele

5 camere
297 mp
530 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

321.000 €
16.72 € / mp

Teren extravilan 19.200 mp – DN1A Săcele, Brăde ...

Brădet, Săcele

19.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

79.000 €
76.900 €

Decomandat, etaj2, Electroprecizia, Sacele, Bra ...

Central, Săcele

3 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
27

355.000 €

Casa Dambul Morii, Sacele, Brasov

Dâmbul Morii, Săcele

5 camere
195 mp
700 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
19

135.000 €
43.27 € / mp

Teren 3.120 mp cu potențial de dezvoltare – Săc ...

Turcheș, Săcele

3.120 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

275.000 €

Casă tip vilă P+M de vânzare, 120 mp, zona Bunl ...

Bunloc, Săcele

3 camere
120 mp
250 mp teren
2018
Agenție

3 luni în urmă
18

250.000 €

Vanzare casa moderna 4 camere,2 bai mobilata ut ...

Turcheș, Săcele

4 camere
120 mp
450 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

100.000 €
10 € / mp

Comision 0% | Teren 10,000mp Sacele / Strada Ba ...

Brădet, Săcele

10.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
11

92.700 €
102.000 €
109.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sacele

Baciu, Săcele

850 mp teren
f.s. 22 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

1.200.000 €
60 € / mp

Teren 20k mp intravilan situat intre centura si ...

Bunloc, Săcele

20.000 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
29

402.627 €
332.750 €

Vilă modernă cu 5 camere în Bunloc – Harmony Es ...

Bunloc, Săcele

5 camere
150 mp
350 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

423.124 €
349.690 €

Casă individuală premium în Bunloc – Harmony Es ...

Bunloc, Săcele

4 camere
163 mp
350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

250.000 €

COMISION 0%! Casa individuala in Sacele, Zona T ...

Turcheș, Săcele

4 camere
90 mp
453 mp teren
2018
Agenție

3 luni în urmă
5

20.000 €

Garsoniera 24 mp de vanzare in Sacele, zona Ele ...

Central, Săcele

1 camere
24 mp
Etaj 3
1980
Agenție

3 luni în urmă
10

87.000 €
84.500 €

Apartament 2 Camere 58 mp Sacele

Movilei, Săcele

2 camere
58 mp
Parter / 2
1990
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

62.000 €
66.000 €

Apartament 3 camere de vânzare, necesită renova ...

Electroprecizia, Săcele

3 camere
45 mp
Etaj 4
1972
Agenție

3 luni în urmă
6

87.000 €
108.75 € / mp

Teren intravilan de vânzare – intrare in Brașov

Turcheș, Săcele

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

92.700 €
109.06 € / mp

Teren pregătit pentru construcția casei tale!

Turcheș, Săcele

850 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
10

84.000 €

Apartament 2 camere Sacele, Brasov

Ștefan cel Mare, Săcele

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 4
1976
Agenție

4 luni în urmă
11

150.000 €

Casa Săcele, poziționată într-o zona linistita ...

Electroprecizia, Săcele

3 camere
83,45 mp
900 mp teren
1960
Agenție

4 luni în urmă
17

379.900 €

Casa Brasov- Premium - garaj , 6 camere, terasa ...

Bunloc, Săcele

6 camere
190 mp
500 mp teren
2017