Proprietăți unice: 444
Proprietari: 71
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

226.935 €
187.550 €

Decizie strategică: construcție solidă + eficie ...

Central, Săcele

4 camere
110 mp
380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

55.000 €

Particular: vand Apartament 2 camere semidecoma ...

Central, Săcele

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

139.500 €
30 € / mp

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Săcele

4.650 mp
4.650 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

550.000 €

Case+teren+hale Sacele Bra?ov

Turcheș, Săcele

8 camere
1.958 mp
1.958 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

110.000 €

Vand apartament smart 3 camere -mansarda- loc d ...

Turcheș, Săcele

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

110.000 €

Vand apartament smart 3 camere -mansarda- loc d ...

Turcheș, Săcele

3 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

5 zile în urmă
2

160.000 €
200 € / mp

De vanzare teren intravilan - zona Bunloc, Sace ...

Bunloc, Săcele

800 mp
800 mp teren
Agenție

5 zile în urmă

79.000 €

Decomandat, etaj2, Electroprecizia, Sacele, Bra ...

Electroprecizia, Săcele

3 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

67.000 €

De vanzare ! Apartament cu 2 camere. Brasov Sac ...

Electroprecizia, Săcele

2 camere
60 mp
Parter
1960
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

22.000 €
1 € / mp

Vand teren-faneata la MUNTE

Exterior Vest, Săcele

22.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

29.990 €
15.00 € / mp

Teren 2,000mp Valea Timi?ului/ Rau/ COMISION 0%

Central, Săcele

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250.000 €

Vanzare casa moderna 4 camere,2 bai mobilata ut ...

Central, Săcele

4 camere
120 mp
450 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

159.000 €
165.000 €

Oportunitate Investitie, casa de vacanta Bradet ...

Brădet, Săcele

4 camere
240 mp
1.000 mp teren
1985
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

68.000 €

Apartament 2 camere decomandat, 52 mp, zona Săc ...

Electroprecizia, Săcele

2 camere
52 mp
Parter
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

152.000 €

Vanzare apt 3 cam ,deosebit, Sacele Electroprec ...

Electroprecizia, Săcele

3 camere
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

53.000 €

Apartament 2 camere

Electroprecizia, Săcele

2 camere
34 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

53.000 €

Apartament 2 camere

Electroprecizia, Săcele

2 camere
34 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

227.000 €
237.000 €

Casă primitoare cu livadă și ter ...

Central, Săcele

4 camere
120 mp
1.750 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

1 lună în urmă
35

389.000 €

Priveliste Deosebita Zona Linistita

Bunloc, Săcele

3 camere
110 mp
566 mp teren
2008
Agenție

1 lună în urmă
20

349.900 €

Casa moderna lux cu piscina exterioara totul me ...

Baciu, Săcele

6 camere
130 mp
1.000 mp teren
2015
Agenție

1 lună în urmă
8

64.000 €

Apartament 2 camere decomandat, mobilat si util ...

Electroprecizia, Săcele

2 camere
42 mp
Etaj 4
1977
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

120.992 €
99.994 €
19.21 € / mp

Teren Investiție 6300mp Săcele - 10m de Utilită ...

Exterior Nord, Săcele

6.300 mp teren
f.s. 18.239999771118 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

550.000 €

De vânzare – Proprietate industrială Săcele, zo ...

Cernatu, Săcele

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

158.500 €

Comision 0 %! Apartament cu 4 camere de vânzare ...

Cernatu, Săcele

4 camere
89 mp
Etaj 1 / 2
1981
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

185.000 €

Casă autentică mocănească | Grădină 881 mp | Zo ...

Satulung, Săcele

3 camere
119,7 mp
1.049 mp teren
1922
Agenție

1 lună în urmă
9

40.095 €
81 € / mp

Teren Intravilan 495 mp – Zonă Lini& ...

Poiana Angelescu, Săcele

495 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
30

780.000 €

Casă spațioasă cu 2 corpuri și teren generos – ...

Baciu, Săcele

7 camere
400 mp
2.187 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
12

59.000 €

2 camere, 40,5 mp + balcon, mobilat-utilat, Să ...

Electroprecizia, Săcele

2 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
1974
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
13

130.000 €
151.69 € / mp

Teren 857mp Sacele/ fundatie / proiect casa/ AC ...

Nord-Est, Săcele

857 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

93.000 €
153.97 € / mp

Teren intravilan intre case în Bunloc, l&# ...

Bunloc, Săcele

604 mp teren
Construcții