Case Terenuri
Proprietăți unice: 26
Proprietari: 7
Agenție

1 lună în urmă
46

215.000 €

Casa de vanzare, Podul Oltului

Podu Oltului

5 camere
200 mp
927 mp teren
f.s. 50 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

234.900 €
239.900 €

Comision 0% | Casa de vanzare Podu Olt | 4 came ...

Podu Oltului

4 camere
200 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

50.000 €
50 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan Podu Oltului

Podu Oltului

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Podu Oltului

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

31.265 €
37 € / mp

Podu Oltului, teren intravilan

Podu Oltului

845 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
17

265.000 €

Rezidenta mobilata si echipata, cu lumina natur ...

Podu Oltului

5 camere
200 mp
450 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
3

114.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Podu Oltului

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

40.000 €
39.000 €
7.02 € / mp

Ocazie! TEREN INTRAVILAN

Podu Oltului

5.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €
21.93 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan, 5.700 mp, Podul ...

Podu Oltului

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

240.000 €

Casa de vanzare Podul Olt, zona centrala deoseb ...

Podu Oltului

5 camere
210 mp
1.000 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

320.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan 8.000 mp Parcelat, Utilit&#259 ...

Podu Oltului

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Azi
20

97.900 €

COMISION 0% | Casă pe structură de lemn | Podul ...

Podu Oltului

2 camere
52,2 mp
380 mp teren
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
5

90.000 €
18 € / mp

Oportunitate de Investi?ie. Teren 5.000 mp in P ...

Podu Oltului

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €
38.24 € / mp

Teren de vanzare in Podu Olt - 1700mp, intravil ...

Podu Oltului

1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

265.000 €

Rezidenta mobilata si echipata, cu lumina natur ...

Podu Oltului

5 camere
200 mp
450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

98.000 €

Investitie! Imobil in Podul Olt, 332mp si teren ...

Podu Oltului

4 camere
332 mp
Agenție

2 luni în urmă

265.000 €

Rezidenta mobilata si echipata, cu lumina natur ...

Podu Oltului

5 camere
200 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

95.000 €

Casa Lemn + Teren 416mp la cheie in Harman-Podu ...

Podu Oltului

2 camere
74 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

1.300.000 €

Rafinament in cartier linistit, pe 30.000 mp te ...

Podu Oltului

4 camere
440 mp
Agenție

Azi
1

97.900 €

COMISION 0% | Casa pe structura de lemn | Podul ...

Podu Oltului

2 camere
52 mp
380 mp teren
Agenție

Azi

97.900 €

COMISION 0% | Casa pe structura de lemn | Podul ...

Podu Oltului

2 camere
52 mp
380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

115.000 €

Casa de vanzare Podu Oltului

Podu Oltului

1 camere
74 mp
416 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

22.000 €
6.11 € / mp

vand teren 3600 mp 22000euro

Podu Oltului

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

320.000 €
40 € / mp

Vand teren

Podu Oltului

8.000 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120.000 €

CASA la rosu Podu Olt, Brasov 120000 euro

Podu Oltului

5 camere
264 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

65.000 €
38.24 € / mp

Teren de vanzare in Podu Olt, jud. Brasov - 170 ...

Podu Oltului

1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

275.000 €

Casa contemporana,pregatita pentru mutare,colt ...

Hărman

La ~5km distanță

3 camere
103 mp
518 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

315.000 €

Casa pe 5 camere, constructie noua, 600mp teren ...

Hărman

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
2

70.000 €
70 € / mp

Teren Intravilan Harman Zona Str.Decebal

Hărman

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

49.712 €
8 € / mp

Teren de vanzare I 8 Euro/ mp I Deschidere la d ...

Hărman

La ~5km distanță

6.214 mp teren
Extravilan
Agricol