Proprietăți unice: 195
Proprietari: 24
Agenție

3 luni în urmă
1

2.100.000 €
700 € / mp

Teren pentru dezvoltare bloc 3.000 mp, zona Rac ...

Răcădău, Brașov

3.000 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

3 luni în urmă
13

169.000 €

Apartament 4 camere, decomandat - zona Racadau.

Răcădău, Brașov

4 camere
90 mp
Etaj 4
1980
Agenție

4 luni în urmă
8

118.000 €
119.000 €

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Racad ...

Răcădău, Brașov

2 camere
49 mp
Etaj 1
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
7

131.500 €

Apartament 2 camere, decomandat - zona Racadau

Răcădău, Brașov

2 camere
60 mp
Parter
2019
Agenție

5 luni în urmă
7

150.000 €

Apartament 3 camere, decomandat - zona Racadau

Răcădău, Brașov

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

5 luni în urmă
8

158.000 €
160.000 €

Apartament cu 3 camere, decomandat - Cartier Ra ...

Răcădău, Brașov

3 camere
67 mp
Etaj 5
1980
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 158,000 € și 160.000 €
Agenție

5 luni în urmă
8

165.000 €

Apartament 3 camere, decomandat - zona Racadau

Răcădău, Brașov

3 camere
78 mp
Etaj 5 / 8
1980
Agenție

6 luni în urmă
18

137.916 €

Apartament Nou | Cosmopolit Zenit

Răcădău, Brașov

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

7 luni în urmă
8

175.000 €

Apartament 3 camere, decomandat - zona Racadau

Răcădău, Brașov

3 camere
78 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

7 luni în urmă
7

90.000 €
119.500 €

Apartament doua camere semidecomandat, Bdul. St ...

Răcădău, Brașov