Case Terenuri
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 5
Agenție

1 săptămână în urmă
7

80.000 €

Casa de vanzare

Tichilești

4 camere
1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

24.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

53.900 €

Casa La Tara - 2700MP - Tichilesti Constanta - ...

Tichilești

6 camere
100 mp
2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

35.000 €

Sat Tichilesti jud, Braila

Tichilești

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

80.000 €

Casa de vanzare P+M, 3 camere, 3 bai + living ? ...

Tichilești

3 camere
157 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.610 €

Casa de vanzare

Tichilești

5 camere
130 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

66.000 €

Casa de vanzare Com. Tichilesti

Tichilești

3 camere
98 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
6

35.000 €
7.39 € / mp

Teren de vanzare Unirea

Unirea

La ~5km distanță

4.735 mp
4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €

Apartament de vanzare

Unirea

La ~5km distanță

3 camere
68,99 mp
Etaj 1
1989
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €

Apartament de vanzare

Unirea

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 1

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
13

102.000 €

Hala + Grajd (cota 1/2) pe teren intravilan 3.3 ...

Unirea

La ~5km distanță

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

36.000 €

casa de vanzare Unirea

Unirea

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
2.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
7.39 € / mp

Teren intravilan comuna Unirea

Unirea

La ~5km distanță

4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

59.000 €

Vand casa Comuna Unirea, Jude?ul Braila

Unirea

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
1.030 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

19.900 €
9.68 € / mp

Teren intravilan 2056 mp, deschidere 20 m, util ...

Unirea

La ~5km distanță

2.056 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
6

36.000 €

Casa 4 camere, teren 2100 mp, deschidere 18 m, ...

Unirea

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
2.100 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

8.362 €
0.74 € / mp

Vand 1,13 ha in com Unirea jud Braila

Unirea

La ~5km distanță

11.300 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

33.500 €
35.000 €

Vand casa

Unirea

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

13.500 €

Casa DEMOLABILA ,teren 1609 mp, constructie nef ...

Unirea

La ~5km distanță

4 camere
1.609 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

13.500 €

Se vinde casa batraneasca,DEMOLABILA ,Loc Unire ...

Unirea

La ~5km distanță

1.609 mp
1.609 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

41.000 €

Casa de Vanzare/Schimb cu Apartament, Auto - 4 ...

Gropeni

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

22.000 €

casa de vanzare

Gropeni

La ~5km distanță

4 camere
971 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

41.000 €

Investi?ie sigura: teren 1.400 mp, deschidere 3 ...

Gropeni

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

32.000 €

Vand Casa locuibila Gropeni

Gropeni

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

1 lună în urmă
2

27.500 €
55 € / mp

Vand teren varsatura

Chiscani

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

177.500 €
25 € / mp

teren sat lacu sarat braila

Chiscani

La ~10km distanță

7.100 mp
7.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

49.800 €
35.12 € / mp

Teren intravilan Lacu Sarat sup 1418 mp deschid ...

Chiscani

La ~10km distanță

1.418 mp
1.418 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

37.500 €
50 € / mp

Vand teren in comuna Chiscani sau schimb cu cas ...

Chiscani

La ~10km distanță

1 camere
750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
33.26 € / mp

Teren intravilan 1353 mp deschidere 18 m Chisca ...

Chiscani

La ~10km distanță

1.353 mp
1.353 mp teren