Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

87.000 €

Casa sat Lanurile

Lanurile

1.046 mp
1.046 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

32.000 €
25.58 € / mp

Proprietar - Vand teren in Com.Viziru, zona cen ...

Viziru

La ~5km distanță

1.251 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45.000 €

Se vinde casa in comuna viziru judetul braila

Viziru

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
80 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren + casa, 1.000 mp, pozi?ie excelenta pentr ...

Viziru

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
19

649.000 €

De vanzare Spatiu Comercial P+1 ZONA HIPODROM

Viziru

La ~5km distanță

561 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €

Viziru / Braila - Casa batraneasca + Teren mare

Viziru

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
6

127.000 €

De vânzare Hala Comuna Viziru la strada Princip ...

Viziru

La ~5km distanță

250 mp utili
4.294 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

15.500 €
17.69 € / mp

Teren intravilan, 876 mp, deschidere 15 m, zona ...

Valea Cânepii

La ~5km distanță

876 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

54.900 €

Casa si teren Valea Canepii

Valea Cânepii

La ~5km distanță

3 camere
111 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

15.332 €

Casa de vanzare

Tufești

La ~5km distanță

3 camere
770 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

24.000 €

Vand casa batraneasca

Tufești

La ~5km distanță

4 camere
1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

29.500 €

casa cu gradina

Tufești

La ~5km distanță

2.000 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

43.500 €

Casa noua de vinzare 43500mii euro 36 ki.braila

Tufești

La ~5km distanță

4 camere
1.055 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

29.000 €

Casa de vanzare comuna Tufesti jud Braila

Tufești

La ~5km distanță

6 camere
860 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

20.500 €

Vand casa comuna Tufesti

Tufești

La ~5km distanță

5 camere
117 mp
1.638 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,500 € și 24.000 €
Agenție

2 luni în urmă
6

36.000 €

Casa 4 camere, teren 2100 mp, deschidere 18 m, ...

Unirea

La ~10km distanță

4 camere
110 mp
2.100 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 luni în urmă
2

19.900 €
9.68 € / mp

Teren intravilan 2056 mp, deschidere 20 m, util ...

Unirea

La ~10km distanță

2.056 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~10km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
7.39 € / mp

Teren intravilan comuna Unirea

Unirea

La ~10km distanță

4.735 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

35.000 €
7.39 € / mp

Teren de vanzare Unirea

Unirea

La ~10km distanță

4.735 mp
4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €

Apartament de vanzare

Unirea

La ~10km distanță

3 camere
68,99 mp
Etaj 1 / 2
1989
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €

Apartament de vanzare

Unirea

La ~10km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

35.000 €
34.000 €

Vand casa su schimb cu garsoniera,apartament

Unirea

La ~10km distanță

5 camere
100 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

59.000 €

Vand casa Comuna Unirea, Jude?ul Braila

Unirea

La ~10km distanță

4 camere
95 mp
1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

36.000 €

casa de vanzare Unirea

Unirea

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
2.120 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

13.500 €

Se vinde casa batraneasca,DEMOLABILA ,Loc Unire ...

Unirea

La ~10km distanță

1.609 mp
1.609 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

14.000 €

Casa DEMOLABILA teren 1609 mp, constructie nefi ...

Unirea

La ~10km distanță

4 camere
1.609 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

23.000 €
6.98 € / mp

Casa si teren

Urleasca

La ~10km distanță

4 camere
3.296 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

55.000 €

Vand casa + 5000 mp teren in Caldaru?a, Braila ...

Căldărușa

La ~15km distanță

4 camere
130 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

29.173 €

Casa Bordei Verde

Bordei Verde

La ~15km distanță

3 camere
1.311 mp
1.311 mp teren