Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

35.000 €
10.55 € / mp

Vand teren intravilan

Cotu Lung

3.317 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
40.84 € / mp

Teren Serbestii Vechi la DN 25

Șerbeștii Vechi

La ~5km distanță

1.714 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

175.000 €

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VE ...

Șerbeștii Vechi

La ~5km distanță

3 camere
204 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

32.000 €
65.31 € / mp

Vand teren Serbestii vechi

Șerbeștii Vechi

La ~5km distanță

490 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

147.000 €
160.000 €

Vand casa in Serbestii Vechi, comuna Sendreni, ...

Șerbeștii Vechi

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
507 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 147,000 € și 160.000 €
Agenție

9 luni în urmă
20

175.000 €

Casa Serbestii Vechi 204mp, 2020

Șerbeștii Vechi

La ~5km distanță

4 camere
204 mp
500 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

99.000 €

Vand Casa In Sendreni!

Șerbeștii Vechi

La ~5km distanță

120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

115.000 €

Casa de Vanzare Serbestii Vechi

Șerbeștii Vechi

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

120.000 €
4.80 € / mp

2.5 Hectare teren agricol

Muchea

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
28.44 € / mp

Vand teren intravilan excelent pentru casa sau ...

Muchea

La ~5km distanță

2.637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

93.000 €

Casa de vanzare - 3 dormitoare, salon spa?ios, ...

Braniștea

La ~5km distanță

3 camere
113 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

65.000 €

Casa branistea galati

Braniștea

La ~5km distanță

4 camere
204 mp
655 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

98.900 €

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Bra ...

Braniștea

La ~5km distanță

4 camere
99 mp
2.405 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

21.600 €
24 € / mp

Teren intravilan langa Galati

Braniștea

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

140.000 €
150.000 €

Casa P+M complet utilata.

Braniștea

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

99.000 €

casa de vanzare

Braniștea

La ~5km distanță

100 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

47.000 €

Casa de vanzare

Braniștea

La ~5km distanță

60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

70.000 €

Casa de vanzare,com Branistea ,jud Galati

Braniștea

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

2 luni în urmă
16

47.000 €

Vand casa in SAT BRANISTEA jud. Galati pret 47. ...

Braniștea

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

57.000 €

Casa cartier nou, Vasile Alecsandri

Braniștea

La ~5km distanță

3 camere
87,12 mp
275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

79.000 €

Casa de vanzare, 5 camere, teren 650mp

Braniștea

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
650 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

21.600 €
24 € / mp

Teren intravilan Vasile Alecsandri Galati

Braniștea

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

80.000 €

Spatiu comercial/casa

Braniștea

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

99.000 €

Casa de vanzare sat Vasile Alecsandri

Braniștea

La ~5km distanță

3 camere
621 mp
621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

60.000 €

Casa rurala cu 5 camere ?i facilita?i complete

Braniștea

La ~5km distanță

5 camere
146 mp
650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

79.900 €

CASA P+M - TEREN 1000 MP

Braniștea

La ~5km distanță

7 camere
210 mp
1.004 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

136.000 €

Casa de vanzare

Braniștea

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
50 € / mp

Teren, 700 m2,

Braniștea

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani?tea ...

Braniștea

La ~5km distanță

42.279 mp
42.279 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

39.000 €
0.92 € / mp

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Brani&#53 ...

Braniștea

La ~5km distanță

42.279 mp teren
Extravilan
Agricol