Proprietăți unice: 3073
Proprietari: 384
Agenție

Ieri
6

110.000 €

Oportunitatea de a-?i construi casa visurilor - ...

Central, Bistrița

200 mp
2.000 mp teren
Agenție

Ieri
1

236.000 €

Penthouse cu terasa generoasa ?i finisaje premi ...

Central, Bistrița

4 camere
118 mp
Etaj 11
2025
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

288 €

Apartament de inchiriat

Central, Bistrița

2 camere
36 mp
Parter
1986

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
7

72.000 €
60 € / mp

Teren de 12 ari cu panorama asupra ora?ului

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

184.000 €

Casa de vanzare superfinisata parter in Bistrit ...

Central, Bistrița

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

105.000 €

Apartament Ultracentral!!!;

Ultracentral, Bistrița

3 camere
Etaj 3
Agenție

6 zile în urmă
20

165.000 €

Casa P+M, teren 384 mp, Unirea, Bistrita

Unirea, Bistrița

5 camere
143 mp
384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

115.000 €

Vand apartament 3 camere

Exterior Vest, Bistrița

3 camere
68 mp
Etaj 2
Agenție

6 zile în urmă
8

115.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Bistrița

3 camere
68 mp
Agenție

6 zile în urmă
6

155.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 3.100 mp | Zona de case | Vale ...

Central, Bistrița

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
9

500 €

Apartament Modern 3 camere-balcon-etaj 1-parcar ...

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
2023
Agenție

6 zile în urmă
13

119.000 €

Casa Bistrita zona Valea Ghinzii

Central, Bistrița

4 camere
100 mp
250 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

90.000 €

Casa parter pe 500 mp teren

Unirea, Bistrița

4 camere
95 mp
95 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

35.000 €

Garsoniera de vanzare, 24 mp, strada Liviu Rebr ...

Ultracentral, Bistrița

1 camere
24 mp
Parter
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

83.000 €

Apartament 2 Camere | Modern | Zona Kaufland de ...

Vest, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

42.500 €

Garsonieră de vanzare – Calea Moldovei (zonă pr ...

Calea Moldovei, Bistrița

1 camere
26 mp
Parter
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

268.000 €

Casa P+1, Zona Sud, 186mp+1000mp curte

Exterior Sud, Bistrița

5 camere
186 mp
1.000 mp teren
2013
Agenție

1 săptămână în urmă
4

34.500 €
49.29 € / mp

Teren de vanzare zona Schullewald

Central, Bistrița

700 mp
700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

170.000 €

Casa de vanzare zona Pensiunea Morariu

Central, Bistrița

5 camere
165 mp
311 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

122.000 €

Apartament 3 camare zona Tarpiului

Central, Bistrița

3 camere
94 mp
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
10

110.000 €

Apartament 3 camere, parcare si boxa, zona Stra ...

Central, Bistrița

3 camere
68 mp
2007
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

68.000 €

Apartament Decebal Ultracentral, renovat

Decebal, Bistrița

2 camere
43 mp
1980
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

89.000 €
3.71 € / mp

Teren 2,4 Ha cu utilita?i-Oportunitate Investit ...

Galații Bistriței

24.000 mp
24.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

85.000 €

Apartament Modern 3 camere-balcon-etaj 2-Pensiu ...

Calea Moldovei, Bistrița

2 camere
49 mp
2024
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

32.500 €
65 € / mp

Domnesti

Domnești

500 mp
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

137.000 €

De vanzare,apartament cu 3 camere,Calea Moldove ...

Central, Bistrița

3 camere
112 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
13

235.000 €

Vila de Lux , cu 12 Ari teren Cartier Unirea de ...

Unirea, Bistrița

5 camere
180 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

110.000 €

Ap. 3 Camere Independentei Decomandat de Vanzar ...

Independenței, Bistrița

3 camere
80 mp
1980
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

64.000 €

Apartament, etajul 2 - Valea Rusului, Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
47 mp
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
20

53.000 €
24.09 € / mp

Teren in Crainimat cu Proiect de Casa Inclus Ga ...

Șieu

2.200 mp
2.200 mp teren