Proprietăți unice: 3073
Proprietari: 384
Agenție

4 zile în urmă
1

328.000 €

Penthouse cu terasa generoasa si finisaje premi ...

Central, Bistrița

3 camere
164 mp
Agenție

4 zile în urmă
1

328.000 €

Penthouse cu terasa generoasa si finisaje premi ...

Central, Bistrița

3 camere
164 mp
2025
12E
Agenție

4 zile în urmă
1

156.000 €

Penthouse cu terasa generoasa si finisaje premi ...

Central, Bistrița

2 camere
78 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
1

156.000 €

Penthouse cu terasa generoasa si finisaje premi ...

Central, Bistrița

2 camere
78 mp
2025
12E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

20.000 €

Garsoniera de vanzare

Central, Bistrița

1 camere
21 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

62.000 €

Vand apartament.bl. F3

Central, Năsăud

2 camere
47 mp
Etaj 4
Agenție

4 zile în urmă
1

62.000 €

Vand apartament.bl. F3

Central, Năsăud

2 camere
47 mp
1997
Agenție

4 zile în urmă
8

45.000 €

Casa de vacanta sau locuit pe Valea Sieului

Șanț

4 camere
100 mp
Agenție

4 zile în urmă
15

45.000 €

Casa de vacanta sau locuit pe Valea ?ieului

Mărișelu

4 camere
100 mp
2.000 mp teren
Agenție

10 ore în urmă

105.000 €

Apartament premium etaj 1 79mp, 55 utili 2 balc ...

Central, Bistrița

2 camere
55 mp
Etaj 1
2025
Agenție

11 ore în urmă

108.000 €

Apartament modern de vanzare ,3 camere Zona de ...

Nord, Bistrița

3 camere
55 mp
Etaj 2
2022
Agenție

12 ore în urmă

105.000 €

Apartament 3 camere | etaj 3/4 | bloc reabilita ...

Sud, Bistrița

3 camere
74 mp
Etaj 3
1986
Agenție

19 ore în urmă

90.000 €

Apartament 2 camere | 61 mp | Etaj 2/7 | Zona I ...

Central, Bistrița

2 camere
61 mp
Etaj 2 / 7
1973
Agenție

19 ore în urmă

90.000 €

Apartament 2 camere | 61 mp | Etaj 2/7 | Zona I ...

Nord, Bistrița

2 camere
61 mp
Etaj 2 / 7
1973
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

145.000 €

Casa de vanzare Jelna -(Dealul Jelnei) Bistrita

Central, Bistrița

4 camere
300 mp
Agenție

5 zile în urmă
2

105.000 €
175 € / mp

Teren intravilan 600 mp - Calea Moldovei| Ideal ...

Calea Moldovei, Bistrița

600 mp
600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
10

162.000 €

Casa de vanzare, Strada Valea Ghinzii

Central, Bistrița

4 camere
107 mp
300 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

19.500 €
32.50 € / mp

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Central, Bistrița

600 mp
600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

108.000 €
20 € / mp

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Central, Bistrița

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

3.000 €
1.03 € / mp

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Central, Bistrița

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

3.000 €
0.68 € / mp

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Central, Bistrița

4.400 mp
4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

85.000 €

Vand apartament 4 decomandat parter + beci

Central, Bistrița

4 camere
70 mp
Agenție

5 zile în urmă
15

90.000 €

Ap. 4 camere decomandat, et.3 - zona Big

Central, Bistrița

4 camere
95 mp
1987
Agenție

5 zile în urmă
1

210.000 €
53.85 € / mp

Teren 39 arii, zona str. Scolii, Unirea

Unirea, Bistrița

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

167.000 €

Apartament la casa , spatios , zona Ultracentra ...

Ultracentral, Bistrița

5 camere
170 mp
1990
Agenție

5 zile în urmă
3

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp-ideal casa-Ghinda

Șieu

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

3.500 €
1.75 € / mp

Teren intravilan 1997 mp-Parcelabil-ideal casa- ...

Șieu

1.997 mp
1.997 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

90.000 €

Apartament semidecomandat 3 camere

Central, Bistrița

3 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

Ieri

143.000 €

Casa parter | Livezile | Priveli?te spre ora? | ...

Central, Bistrița

125 mp
700 mp teren
Agenție

Ieri

69.000 €

Casa de vanzare, in Mijlocenii Bargaului

Central, Bistrița

110 mp
639 mp teren