Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
7

45.000 €

Casă de vânzare în construcție

Dumbrava (Livezile)

4 camere
160 mp
900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
12

64.500 €

Casa de vacanta Russu Bargaului

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

1 camere
65 mp
500 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
19

179.900 €

Casa individuala de vanzare la 15 km de Bistrit ...

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

4 camere
360 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

64.400 €

Vind Casa de Vacan?a in Rusu Bargaului la 11km ...

Rusu Bârgăului

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
15

100.000 €

Pensiune cu Potential in Stramba + 32 ari teren

Strâmba

La ~5km distanță

420 mp utili
3.700 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

24.193 €
20.307 €

Casa si teren 493 Valea Poienii, Bistrita Nasau ...

Valea Poenii

La ~5km distanță

6 camere
89 mp
493 mp teren
2007
Agenție

Mai mult de un an
11

67.900 €

Casa 160mp utili+anexe+teren 67 ari intravilan, ...

Dorolea

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.300 €
0.52 € / mp

Teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

75.000 €

Teren extravilan 1,20 ha

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
10

85.000 €

Cabana/ Casa Vacanta-4 camere-gradina 1800 mp- ...

Mijlocenii Bârgăului

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
1.800 mp teren
1996
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

80.000 €

Vand casa P+M

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

119.000 €

Proprietar vând casă cu etaj în Josenii Bîrgăul ...

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

6 camere
266 mp
2.400 mp teren
Individuală
Bancă

9 luni în urmă
1

4.679 €
1.95 € / mp

Teren extravilan

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.395 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
11

64.400 €

Casa de Vanzare - Rusu Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
408 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

82.000 €

Casa Josenii Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

3 camere
210 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
10.92 € / mp

Teren intravilan Rusu Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

4.122 mp
4.122 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan, 1.20 ha, Mijlocenii Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp
12.050 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

179.900 €

Casa individuala de vanzare la 15 km de Bistrit ...

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

5 camere
360 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

58.500 €

Casa 4 camere 106 mp-terasa 42 mp-teren 500 mp- ...

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

4 camere
106 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan 1,20 ha

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp
12.050 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

14.900 €
5.96 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 25 ari, zona Rusul ...

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.000 €

Proprietar vand casa cu etaj in Josenii Bargaul ...

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

6 camere
266 mp
Agenție

6 luni în urmă
12

140.000 €

Casa saseasca autentica, Livezile Jud Bistrita- ...

Livezile

La ~5km distanță

4 camere
254 mp
2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

399.000 €

Fabrica teracota Livezile 1900mp hala+400mp Cas ...

Livezile

La ~5km distanță

7 camere
400 mp
2.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

29.900 €
21.36 € / mp

Teren 1400mp zona Livezile

Livezile

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

31.000 €

Casa saseasca de vanzare, Livezile

Livezile

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
1 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 31,000 € și 36.900 €
Agenție

Mai mult de un an
4

12.900 €

Casa 50 mp, 2 camere, curte comuna, teren 350mp ...

Livezile

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
350 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

63.000 €

Casa de vanzare Livezile, Jud. BN

Livezile

La ~5km distanță

113 mp
1.180 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

55.000 €

Hala industriala productie-depozitare

Livezile

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
2

29.900 €
10.68 € / mp

Teren extravilan de vanzare 2.800 mp, Livezile, ...

Livezile

La ~5km distanță

2.800 mp teren