Proprietăți unice: 181
Proprietari: 28
Agenție

Mai mult de un an
9

200.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Oncea Oradea, Orade ...

Oncea, Oradea

5 camere
208 mp
800 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
24

730.000 €

Casa 12 camere de vanzare in Oncea Oradea, Orad ...

Oncea, Oradea

12 camere
372 mp
1.216 mp teren
f.s. 27 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

61.000 €

Apartament nou 1 camere/ Oncea, Oradea Cartier ...

Oncea, Oradea

1 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
14

191.000 €
196.000 €

Casa 3 camere de vanzare in Oncea Oradea, Orade ...

Oncea, Oradea

3 camere
100 mp
350 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
15

289.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Oncea Oradea, Orade ...

Oncea, Oradea

4 camere
200 mp
250 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
14

275.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Oncea Oradea, Orade ...

Oncea, Oradea

4 camere
250 mp
500 mp teren
f.s. 9 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

550.000 €

Casa in Oncea

Oncea, Oradea

7 camere
446 mp
946 mp teren
f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

420.000 €

Casa zona Oncea, pe dealurile Oradiei

Oncea, Oradea

4 camere
180 mp
740 mp teren
f.s. 35 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

300.000 €

Casa selecta in Oradea, Zona Oncea, Str. Cantar ...

Oncea, Oradea

4 camere
320 mp
1.120 mp teren
f.s. 29 m
Agenție

1 săptămână în urmă
19

324.000 €

Casa Moderna| Plan Parter | Imagine Panoramica ...

Oncea, Oradea

3 camere
132 mp
400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

33.500 €
55.83 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Paleu, Bihor

Oncea, Oradea

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

90.000 €
150 € / mp

Teren Dimitrie Anghel ( Bihorului) 600 mp cu Pu ...

Oncea, Oradea

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €
80 € / mp

Teren 1 000 mp , 2 000 mp , 5 000 mp Episcopia ...

Oncea, Oradea

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

99.999 €

Vand apartament 2 cam

Oncea, Oradea

2 camere
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

125.900 €

Casa complet renovata singura in curte, Oncea P ...

Oncea, Oradea

3 camere
77 mp
175 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

188.000 €

Casa de vanzare Oncea Strada Nagy Sandor

Oncea, Oradea

4 camere
128 mp
421 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

275.000 €

Casa P+E cu 4 camere de vanzare in zona Oncea, ...

Oncea, Oradea

4 camere
220 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

4.000.000 €

Hala de vanzare, productie sau depozitare, la 5 ...

Oncea, Oradea

8.000 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

219.900 €

Oportunitate rara Teren 1.382 mp cu utilita?i + ...

Oncea, Oradea

3 camere
1.382 mp
3.182 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

0 €

Teren de Oradea cartier Oncea 2454 mp intravila ...

Oncea, Oradea

f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

264.000 €
269.000 €

Casa frumoasa in Oncea

Oncea, Oradea

4 camere
108 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

53.500 €

apartament 1 camera 34mp utili cartier Oncea Or ...

Oncea, Oradea

1 camere
34 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

53.500 €

apartament 1 camera 34mp utili cartier Oncea Or ...

Oncea, Oradea

1 camere
34 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren extravilan de vanzare, Oradea, Bihor,Gami ...

Oncea, Oradea

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

181.000 €

Casa cu 4 camere semifinisata | Oradea | Bihor

Oncea, Oradea

4 camere
100 mp
420 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

32.000 €
49.23 € / mp

Teren intravilan 650 mp de vanzare in Paleu

Oncea, Oradea

650 mp
650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

365.000 €

CASA MODERNA | DE VANZARE | ZONA DEALURI ORADEA

Oncea, Oradea

6 camere
446 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

900.000 €
6 € / mp

Teren extravilan 150.000 mp de vanzare in Tilea ...

Oncea, Oradea

150.000 mp
150.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

94.000 €

Ap. Doua Camere + Parcare Proprie + Gradina. St ...

Oncea, Oradea

2 camere
50 mp
Parter / 2
2022
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

234.000 €
235.000 €

Casa de vanzare Oradea, cartier Oncea, Calea Bi ...

Oncea, Oradea

3 camere
145 mp