Proprietăți unice: 181
Proprietari: 28
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
19

360.000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare în zona Once ...

Oncea, Oradea

6 camere
314 mp
719 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
14

285.499 €
235.950 €

Casa noua de vanzare in Oradea, platou Oncea

Oncea, Oradea

4 camere
140 mp
294 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
25

325.000 €

Vilă cu 5 camere , P+E, Cartierul Soarelui ...

Oncea, Oradea

5 camere
167 mp
492 mp teren
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

159.800 €
101.91 € / mp

Teren intravilan Oradea Oncea

Oncea, Oradea

1.568 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
25

124.000 €
136.900 €

Apartament de vis, calitate și rafinament, Orad ...

Oncea, Oradea

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
2009
Agenție

6 luni în urmă
41

695.000 €

VILA DE LUX | 7 CAMERE | ONCEA | BIHOR

Oncea, Oradea

7 camere
455 mp
1.102 mp teren
f.s. 2026 m
Agenție

6 luni în urmă
4

337.000 €
44.96 € / mp

Vânzare- Teren Extravilan- 7496 MP , Calea ...

Oncea, Oradea

7.496 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

58.000 €
68.97 € / mp

Vindem parcela teren intravilan de 841 mp in On ...

Oncea, Oradea

841 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
20

695.000 €

Vilă cu 7 camere, P+E, Piscină, 1102m ...

Oncea, Oradea

7 camere
411 mp
1.102 mp teren
2021
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

180.000 €

Casa noua de vanzare in Oncea, Oradea

Oncea, Oradea

4 camere
97 mp
418 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

112.080 €
120 € / mp

Parcele de teren de vanzare, zona platou Oncea, ...

Oncea, Oradea

934 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

99.000 €

Apartament nou 2 camere/ Oncea, Oradea Cartier ...

Oncea, Oradea

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
2022
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 99,000 € și 100.618 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

76.500 €

Apartament nou 1 camere/ Oncea, Oradea Cartier ...

Oncea, Oradea

1 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
2022
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

96.500 €

Apartament nou 2camere/ Oncea /Oradea

Oncea, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
2022
Agenție

9 luni în urmă
5

249.800 €

Casa semifinisata P+E zona Oncea

Oncea, Oradea

5 camere
120 mp
420 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

429.800 €
140.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN ONCEA 3000MP

Oncea, Oradea

3.054 mp teren
f.s. 1 m
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
17

564.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Oncea Oradea, Orade ...

Oncea, Oradea

4 camere
269 mp
789 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

9 luni în urmă
8

111.750 €
75 € / mp

Teren intravilan Oradea

Oncea, Oradea

1.490 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
19

338.800 €

Casa individuala de vanzare

Oncea, Oradea

5 camere
220 mp
357 mp teren
f.s. 12.64999961853 m
Agenție

9 luni în urmă
5

178.500 €

Casa Plan Parter Semifinisata Zona Oncea

Oncea, Oradea

4 camere
100 mp
418 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

365.000 €

House for sale, 5 Rooms, 180 sqm, 810 sqm, Orad ...

Oncea, Oradea

5 camere
180 mp
810 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

125.000 €

Spatiu comercial de vanzare, Oradea, Bihor

Oncea, Oradea

145 mp utili
2003
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

220.000 €
34.53 € / mp

TEREN dublu front Oradea Str.Vantului-Paleu

Oncea, Oradea

6.372 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

139.552 €

Apartament 3 camere de vanzare in Oncea Oradea, ...

Oncea, Oradea

3 camere
72,12 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție

11 luni în urmă
8

100.620 €

Apartament 2 camere de vanzare in Oncea Oradea, ...

Oncea, Oradea

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

11 luni în urmă
7

126.000 €
135.798 €

Apartament 3 camere de vanzare in Oncea Oradea, ...

Oncea, Oradea

3 camere
65,13 mp
Parter / 2
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 126,000 € și 135.798 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

75.000 €
103.59 € / mp

RECO . TEREN INTRAVILAN ONCEA

Oncea, Oradea

724 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

282.000 €
47.19 € / mp

Reco Teren Intravilan in Oradea

Oncea, Oradea

5.976 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

72.500 €

Apartament nou 2 camere/ Oncea, Oradea Cartier ...

Oncea, Oradea

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
2022
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 72,500 € și 85.000 €
Agenție

Mai mult de un an
15

209.800 €

Casa P finisata zona Oncea

Oncea, Oradea

4 camere
104 mp
402 mp teren