Case Terenuri
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
2

49.500 €
9.52 € / mp

Teren extravilan agricol de vanzare in Hidiselu ...

Hidișelu de Sus

5.200 mp teren
f.s. 34 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
11

101.800 €

Casă renovată Hidișel

Hidișelu de Sus

3 camere
70 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

144.800 €

CASA DE VANZARE

Hidișelu de Sus

2 camere
120 mp
2.778 mp teren
2011

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

144.500 €

Casa de vanzare in Hidiselul de Sus

Hidișelu de Sus

5 camere
120 mp
2.778 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

136.656 €
12 € / mp

Teren mixt de vanzare in Hidiselu de Jos, Bihor

Hidișelu de Sus

11.388 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

50.130 €
45 € / mp

Teren de vanzare, la iesirea din Baile Felix, B ...

Hidișelu de Sus

1.114 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

85.120 €
19 € / mp

Teren intravilan de vanzare la E79, Hidiselu de ...

Hidișelu de Sus

4.480 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.386 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Hidiselul de Sus, ...

Hidișelu de Sus

1.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

159.000 €

Casă cu 3 camere de vânzare in Hidiselu de Sus

Hidișelu de Sus

3 camere
104 mp
1.262 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

96.900 €
20 € / mp

Teren intravilan cu dublu front stradal, Hidise ...

Hidișelu de Sus

4.845 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

42.000 €

Casă cu 2 camere si teren de vanzare

Hidișelu de Sus

2 camere
76,5 mp
2.443 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
15 € / mp

RECO Teren intravilan langa padure Pausa

Hidișelu de Sus

600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

13.000 €
26 € / mp

RECO Teren intravilan pentru casa 500 mp , Hidi ...

Hidișelu de Sus

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidișelu de Sus

4.367 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
10

97.730 €

Casa cu potential de vanzare - Hidiselu de Jos, ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
99 mp
584 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu posibilitatea de constructi ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
4

23.000 €
46 € / mp

RECO Teren intravilan Hidiselul de Jos langa pa ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 23 m
Construcții
Intravilan

Agenție

4 luni în urmă
6

42.000 €

Casa cu 2 camere si teren de vanzare

Sântelec

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

199.000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare la 12-15 min ...

Hidișelu de Jos

La ~5km distanță

5 camere
230 mp
2.100 mp teren
2017
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.000 €
11.23 € / mp

Vand teren in Santelec

Sântelec

La ~5km distanță

2.583 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

89.900 €
26.10 € / mp

RECO teren intravilan Betfia – ideal pentru cas ...

Betfia

La ~5km distanță

3.444 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

137.000 €

Casa de vanzare in Betfia, cu 6 camere, la rosu ...

Betfia

La ~5km distanță

6 camere
130 mp
300 mp teren
2021
Agenție

1 lună în urmă
2

95.800 €
102.800 €
65.13 € / mp

Teren 1471mp Betfia

Betfia

La ~5km distanță

1.471 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

36.500 €
73 € / mp

RECO Teren Betfia

Betfia

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
4

65.500 €
34.46 € / mp

RECO teren intravilan in Betfia

Betfia

La ~5km distanță

1.901 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
4

69.500 €
35.35 € / mp

RECO Teren intravilan de vanzare in Betfia – lo ...

Betfia

La ~5km distanță

1.966 mp teren
f.s. 22 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

55.000 €

Casa de vanzare EXCLUSIVITATE, teren 1439 mp , ...

Betfia

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.439 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

110.000 €

Casă nouă de vânzare la doar 15 minute de Orade ...

Betfia

La ~5km distanță

3 camere
111 mp
500 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
5

35.000 €
55.91 € / mp

RECO parcele Betfia

Betfia

La ~5km distanță

626 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
10

108.000 €
49.54 € / mp

RECO . Teren intravilan in Betfia 2180mp .

Betfia

La ~5km distanță

2.180 mp teren
f.s. 50 m