Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

11 luni în urmă
8

25.500 €

APARTAMENT CU 4 CAMERE,VOIVOZI

Voivozi (Popești)

La ~5km distanță

4 camere
71 mp
Etaj 3
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

35.500 €

Vand casa in sat Voivozi jud Bihor

Voivozi (Popești)

La ~5km distanță

4 camere
106 mp
1.959 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
17

34.900 €

RECO Casa de vanzare in Voievozi

Voivozi (Popești)

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
6.700 mp teren
1969

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
11

167.000 €

Casa de vanzare cu 5 camere in Popesti, jud. Bi ...

Popești

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

65.000 €

Casa de vanzare comuna popesti bihor

Popești

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

28.000 €

Apartament 3 camere!

Popești

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 4
1970
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

135.000 €

Vand Brutarie - Patiserie, teren 1.2 hectare, p ...

Popești

La ~5km distanță

220 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

65.000 €

Vand casa comuna popesti bihor

Popești

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

8.000 €

casa de vanzare locuibila

Budoi

La ~5km distanță

2.400 mp
240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

49.900 €
57.000 €

Case la tara si teren de 13.000 mp

Vărzari

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

49.900 €

case la tara + teren de 13.000 mp

Vărzari

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

26.500 €

Vand ap 2 cam Padurea Neagra, jud Bihor, Zona t ...

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

5 luni în urmă
8

16.500 €
19.000 €

RECO Apartament Padurea Neagra

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

1 camere
29 mp
Etaj 1 / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

24.000 €
70.38 € / mp

Teren intravilan 341 mp cu 2 containere Padurea ...

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

8.400 €

OCAZE! Apartament 2 camera loc. Padurea Neagra, ...

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

30.000 €

Apartament cu trei camere

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Parter
1980
Agenție

11 luni în urmă
13

252.000 €
262.000 €

RECO, Cabana pe apa in Padurea Neagra, Bihor

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
2.455 mp teren
2001
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

36.500 €

Apartament de vanzare

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Agenție

9 luni în urmă
11

47.000 €

Reco Apartament Padurea Neagra

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

2 camere
51,39 mp
Etaj 1
1980
Agenție

9 luni în urmă
5

13.000 €

RECO Apartament cu doua camere in Padurea Neagr ...

Pădurea Neagră

La ~5km distanță

2 camere
32 mp
Parter / 4
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

78.800 €

Casa de vanzare in localitatea Suplacul de Barc ...

Borumlaca

La ~5km distanță

3 camere
290 mp
Agenție

3 luni în urmă
5

14.000 €

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~10km distanță

f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
3

107.000 €

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~10km distanță

f.s. 51 m
Agenție

3 luni în urmă
8

48.000 €

RECO, teren extravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~10km distanță

f.s. 51 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,000 € și 57.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

150.000 €

Vand casa in Sinteu

Șinteu

La ~10km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

165.000 €

Casa Valea tarnei 8 hectare p mant

Șinteu

La ~10km distanță

3 camere
8 mp
8 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

200.000 €

Casa Valea-tarnei sinteu

Șinteu

La ~10km distanță

6 camere
2.000 mp
Agenție

9 luni în urmă
6

58.000 €
3.31 € / mp

RECO, Teren intravilan, zona Sinteu, 2 Km de Hu ...

Șinteu

La ~10km distanță

17.500 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.800 €
4.94 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SINTEU

Șinteu

La ~10km distanță

11.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

160.000 €

casa de vanzare

Șinteu

La ~10km distanță

100 mp
30.000 mp teren