Proprietăți unice: 22
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

250.000 €
208.33 € / mp

Teren intravilan de 1200 mp de vanzare in Baile ...

Băile 1 Mai

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
60

439.000 €

Casă în zona turistică maximă, Băile 1 Mai, Ora ...

Băile 1 Mai

12 camere
720 mp
1.559 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
8

69.000 €
85.29 € / mp

RECO Teren intravilan 809 mp Baile 1 Mai

Băile 1 Mai

809 mp teren
f.s. 22 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

146.000 €
127.62 € / mp

Teren pretabil pentru pensiune,Baile 1 Mai,Orad ...

Băile 1 Mai

1.144 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

1.499.000 €

RECO Pensiune turistica in Baile 1 Mai - in Cen ...

Băile 1 Mai

500 mp utili
2022
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,499,000 € și 1.750.000 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

91.360 €
80 € / mp

Teren intravilan pentru pensiune , la 2 minute ...

Băile 1 Mai

1.142 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

48.535 €
85 € / mp

Teren intravilan pentru pensiune , la 2 minute ...

Băile 1 Mai

571 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

198.000 €

Case în Băile 1Mai

Băile 1 Mai

5 camere
150 mp
386 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

249.000 €

Casa si teren de vanzare, la 400 m de Aqua Park ...

Băile 1 Mai

5 camere
2.898 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

265.000 €

Vilă in Băile 1 Mai

Băile 1 Mai

8 camere
250 mp
350 mp teren
2012
Agenție

10 luni în urmă
2

328.000 €
90.61 € / mp

RECO Teren intravilan, Baile 1 Mai

Băile 1 Mai

3.620 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

399.800 €
498.800 €

Pensiune cu 12 camere in Baile 1 Mai

Băile 1 Mai

12 camere
400 mp utili
600 mp teren
2015
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
26

950.000 €

Vila cu piscina interioara si exterioara in Bai ...

Băile 1 Mai

7 camere
300 mp
800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

328.000 €
90.61 € / mp

RECO Teren intravilan, Baile 1 Mai

Băile 1 Mai

3.620 mp
3.620 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300.000 €

Pensiune/Casa Baile 1 Mai

Băile 1 Mai

4 camere
600 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

88.000 €
86.000 €

Vand casa 4 camere,hol

Băile 1 Mai

4 camere
700 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

71.000 €

Casa cu 6 camere | Sitani | Bihor

Băile 1 Mai

4 camere
120 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

92.500 €
107.000 €

RECO Casa Cvadruplex de vanzare in Baile 1 Mai ...

Băile 1 Mai

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

52.000 €

Vand sau schimb Casa caramida si dependinte Hus ...

Băile 1 Mai

3 camere
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

98.500 €

Casa / Duplex Baile 1 Mai

Băile 1 Mai

4 camere
Agenție

Mai mult de un an
18

229.000 €
277.090 €

Vila in Baile 1Mai , central, P+M, , SC 300 MP, ...

Băile 1 Mai

5 camere
250 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

329.000 €

Afacere Vand Pensiune Vila Noua 400 mp Baile 1 ...

Băile 1 Mai

6 camere
407 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 329,000 € și 350.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

369.000 €
350.000 €

Casa mare pretabila pensiune

Băile Felix

La ~5km distanță

7 camere
380 mp
1.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

3 luni în urmă
8

195.000 €
228.07 € / mp

RECO Teren intravilan 855 mp dublu front strada ...

Băile Felix

La ~5km distanță

855 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

89.000 €

Apartament 2 camere nou de vanzare

Băile Felix

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 4
2024

Agenție

3 luni în urmă
4

99.800 €

Apartament 2 camere nou, mobilat si utilat, zon ...

Băile Felix

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2022
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €

De vanzare casa noua aproape de Oradea intr-o z ...

Băile Felix

La ~5km distanță

7 camere
150 mp
1.307 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

800.000 €

Casa 16 camere de vanzare in Baile Felix

Băile Felix

La ~5km distanță

16 camere
650 mp
3.000 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

7 luni în urmă
11

300.000 €

Casa 7 camere de vanzare in Baile Felix

Băile Felix

La ~5km distanță

7 camere
120 mp
551 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

4 luni în urmă
10

55.000 €
65.250 €

RECO Apartament tip studio Baile Felix

Băile Felix

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 2
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 65.250 €