Proprietăți unice: 114
Proprietari: 19
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

120.000 €
89.000 €

Proprietate pentru investiție cu Piscină în Hem ...

Hemeiuș

2 camere
137 mp
840 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

10 luni în urmă
1

115.000 €

Casa individuala, din caramida trei camere doua ...

Hemeiuș

3 camere
72 mp
268 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

165.000 €

Zonă rezidențială Lilieci - Vila noua finalizar ...

Hemeiuș

4 camere
160 mp
400 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

100.000 €
33.33 € / mp

Hemeius, 3000 mp -teren intravilan, utilitati

Hemeiuș

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

79.800 €
15.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bacau Calea Moldove ...

Hemeiuș

5.105 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

26.000 €
39.16 € / mp

Teren intravilan multifunctional, Hemeius. PRET ...

Hemeiuș

664 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

124.000 €

Casa noua in Hemeius

Hemeiuș

3 camere
72 mp
276 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
14

120.000 €

Hala cu suprafata de 146 mp in Hemeius, jud. Ba ...

Hemeiuș

Agenție

Mai mult de un an
7

14.175 €
25 € / mp

Loturi teren 567 mp - Hemeius - Pensiunea Lored ...

Hemeiuș

567 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

36.000 €
16.67 € / mp

Teren 2160 mp Hemeius, jud. Bacau

Hemeiuș

2.160 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

133.000 €

Casa cu 3 dormitoare Hemeiusi Comision 0%

Hemeiuș

4 camere
125 mp
350 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

99.000 €
12.73 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN LILIECI, BACAU

Hemeiuș

7.774 mp
7.774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

48.000 €
71.64 € / mp

Teren de vanzare 670mp, utilita?i disponibile

Hemeiuș

670 mp
670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

129.000 €

Casa de vanzare in Hemeius Strada Garofitei

Hemeiuș

4 camere
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

160.000 €

Casa noua cu 3 dormitoare in Hemeiusi Comision ...

Hemeiuș

4 camere
140 mp
575 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

135.000 €

Casa parter finalizata direct dezvoltator

Hemeiuș

4 camere
99 mp
300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
52.19 € / mp

Teren Fantanele, 2 loturi , total 958 mp, utili ...

Hemeiuș

958 mp
958 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

36.500 €
52.14 € / mp

Teren intravilan 700 mp,Aleea Coloneilor,toate ...

Hemeiuș

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

55.000 €
12.57 € / mp

De vanzare doua loturi de teren in Fantanele-Ba ...

Hemeiuș

4.374 mp
4.374 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
17.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare 538 mp, FANTANELE, ...

Hemeiuș

1.470 mp
1.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

70.000 €

Casa de vacanta la doar 10 km de Bacau (Hemeius ...

Hemeiuș

3 camere
82 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

26.000 €
27.000 €
26 € / mp

Teren intravilan in Fantanele de Hemeius | de v ...

Hemeiuș

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

88.000 €
86.000 €

Casa Constructie 2026 - Hemeius ( Luncii)

Hemeiuș

4 camere
110 mp
380 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
30.77 € / mp

Vand teren in hemeiusi 1300m2

Hemeiuș

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

135.000 €

Casa de Vanzare in Bacau

Hemeiuș

3 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

31.900 €
20.96 € / mp

Teren intravilan 1.522mp Hemeiu? / Calea MOLDOV ...

Hemeiuș

1.522 mp
1.522 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

14.500 €
29 € / mp

Loturi de teren pentru constructie casa | Lilie ...

Hemeiuș

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

133.000 €

Casa Hemeius de vanzare

Hemeiuș

3 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

122.000 €

Casa Hemeius - constructie 2026

Hemeiuș

3 camere
125 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

63.500 €
63.50 € / mp

De vanzare 1.000mp, Teren Lilieci / Calea Moldo ...

Hemeiuș

1.000 mp
1.000 mp teren