Proprietăți unice: 1466
Proprietari: 288
Agenție

1 săptămână în urmă
13

59.800 €

Apartament 2 camere, Renovat complet, zona Cora ...

9 Mai, Bacău

2 camere
44 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

48.800 €

Garsoniera confort 1 - Bistrita Lac - etajul 3

Bistrița Lac, Bacău

1 camere
30 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

46.700 €

Apartament cu 2 camere | semidecomandat | Milco ...

Milcov, Bacău

2 camere
43 mp
Etaj 4 / 4
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

21.500 €
18.22 € / mp

Teren intravilan 1180 mp, zona Saucesti

9 Mai, Bacău

1.180 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

30.500 €

Garsonieră de vânzare – Zona Na ...

Narcisa, Bacău

1 camere
22 mp
Etaj 6 / 10
10E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

34.999 €

Rezervat! Apartament 2 camere de vanzare in Bac ...

Orizont, Bacău

2 camere
29,52 mp
Etaj 2 / 4
1969
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

45.400 €

Apartament cu 2 camere decomandate caută oameni ...

Narcisa, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 7
1977
Agenție

1 săptămână în urmă
12

47.900 €

apartament cu 2 camere- alecu russo

Alecu Russo, Bacău

2 camere
38,53 mp
Parter / 4
1976
Agenție

1 săptămână în urmă
6

64.900 €

Apartament 2 Camere Decomandate

Narcisa, Bacău

2 camere
55 mp
Parter / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

67.700 €

Apartament două camere, etaj 2, Str. Frasinului ...

Sud, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 2
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
10

350.000 €

Oportunitate rară în Bacău &#821 ...

Gară, Bacău

200 mp utili
1E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
8

49.800 €

Apartament 2 camere de vanzare in Bacau strada ...

Mioriței, Bacău

2 camere
43 mp
Parter / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

47.400 €

Vand apartament, 2 camere, Narcisa, etaj interm ...

Narcisa, Bacău

2 camere
39 mp
Etaj 5 / 8
1977
Agenție

1 săptămână în urmă
5

49.000 €
7.90 € / mp

Teren, Traian Bacau

9 Mai, Bacău

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

49.000 €

Apartament 2 camere – Semidecomandat | Z ...

Alecu Russo, Bacău

2 camere
39 mp
Parter / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

150.000 €
404.31 € / mp

Teren INTRAVILAN de vanzare - ZONA CENTRALA or. ...

Central, Bacău

371 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

35.000 €

Garsonieră Confort 1 -bloc de apartamente

Cornișa, Bacău

1 camere
33 mp
Etaj 7 / 10
10E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

49.700 €

Apartament 2 camere pe Milcov

Milcov, Bacău

2 camere
39 mp
Parter / 4
1974
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

75.000 €
78.000 €

apartament

Central, Bacău

2 camere
60 mp
Etaj 2
1965
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 78.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

120.000 €
72.03 € / mp

Teren de vânzare – Calea Moldovei, B ...

Calea Moldovei, Bacău

1.666 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

47.000 €

De vanzare 2 camere semi-decomandate , strada L ...

Letea, Bacău

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1968
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

63.900 €

Apartament 2 camere decomandat – Bacau, Miorițe ...

Mioriței, Bacău

2 camere
53 mp
Etaj 4 / 4
1988
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

1.000 €

Oportunitate de investitie in zona ultracentral ...

Ultracentral, Bacău

510 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

57.800 €

Apartament 2 camere de vanzare in Bacau

Mioriței, Bacău

2 camere
43 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

14.400 €

Se vinde garsonieră confort 3, dar zona e de 5 ...

Zimbru, Bacău

1 camere
12 mp
Etaj 2
1976
Agenție

8 ore în urmă
9

75.000 €

Investitie Ideala in Centrul Bacaului Apartamen ...

Ultracentral, Bacău

2 camere
51 mp
Etaj 8
1982
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
6

61.000 €

Vanzare apartament

Mioriței, Bacău

2 camere
44 mp
Etaj 4
4E
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
7

55.000 €

Apartament 2 camere

Letea, Bacău

2 camere
53 mp
Agenție

16 ore în urmă
7

55.000 €

Apartament 2 camere

Cornișa, Bacău

2 camere
53 mp
Agenție

17 ore în urmă
2

99.900 €

Spatiu comercial-apartament parter bloc

Orizont, Bacău

2 camere
50 mp