Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

64.900 €

Apartament 3 camere | 10 min centru | Zona Tic- ...

Est, Bacău

3 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
1

2.776.950 €
326.70 € / mp

Teren pretabil GALERIE COMERCIALA

Est, Bacău

8.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
25

57.800 €

Casa in mediu rural cu teren

Est, Bacău

5 camere
180 mp
10.426 mp teren
2005

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

59.700 €
29.85 € / mp

Teren de vanzare sau de inchiriat in Bacau

Est, Bacău

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

199.000 €

Magura - vila P+1E - teren 1.100mp

Est, Bacău

6 camere
240 mp
1.100 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

79.000 €

Luizi Calugara - spatiu comercial - stradal - r ...

Est, Bacău

250 mp utili
1E
1985
Agenție

3 luni în urmă
8

95.900 €

Apartament 2 camere, Arena Mall - Bacau

Est, Bacău

2 camere
65 mp
Etaj 6 / 13
2010
Agenție

3 luni în urmă
12

129.000 €

Bloc Nou - 3 camere + Bucatarie Separata

Est, Bacău

3 camere
105 mp
Etaj 4

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
16

45.900 €

Apartament doua camere, decomandat, etaj patru, ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
1961
Agenție

10 luni în urmă
12

79.500 €

Liniste, aer curat si umbra in zilele toride!CE ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
8

49.000 €

Garsoniera superba! CE1271

Nord, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Parter / 4
4E

Agenție

8 luni în urmă
22

350.000 €

VILA CENTRAL S+P+1E

Central, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
131 mp
309 mp teren
1960
Agenție

Mai mult de un an
20

89.500 €

Apartament doua camere, cartier rezidential Bac ...

Nord, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 8
2022
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €

Casa la ro?u P+M 200 m2 Magura Bacau

Central, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
350 mp
Agenție

11 luni în urmă
13

126.000 €

Noul tau camin! CE1124

Central, Bacău

La ~5km distanță

7 camere
180 mp
2.189 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

960.000 €

Spatiu Intersectie Central

Central, Bacău

La ~5km distanță

640 mp utili
2E
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

148.500 €

Apartament 4 camere 106 m2 construiti

Central, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
83 mp
Etaj 4
1987
Agenție

11 luni în urmă
10

62.245 €
59 € / mp

Gheraiesti - Bacau, teren intravilan

Exterior Nord, Bacău

La ~5km distanță

1.055 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

129.000 €

Casa 2025 Lilieci Rozelor (Apa, Canalizare, Gaz ...

Nord, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

63.000 €

Duplex P+E+M, în construcție- 945 mp teren- Let ...

Exterior Est, Bacău

La ~5km distanță

8 camere
300 mp
945 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

46.000 €

vand casa ,3 anexe

Central, Bacău

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
4.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

40.900 €

Apartament 2 semi, etajul 3 din 4, zona Tic Tac

Central, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 4
1975
Agenție

Mai mult de un an
31

67.900 €

Apartament doua camere, decomandat, etaj 4, cu ...

Nord, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 4
1987
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

199.900 €

Oportunitate de investitie - 40.000 mp - constr ...

Exterior Vest, Bacău

La ~5km distanță

5 camere
445 mp
38.810 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
11

175.000 €
6.48 € / mp

Platforma industriala 27.000mp - Racova - Buhus ...

Exterior Nord, Bacău

La ~5km distanță

27.015 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.500 €

vand proiect casa complet

Central, Bacău

La ~5km distanță

5 camere
192 mp
1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

175.000 €
38.04 € / mp

Teren Măgura Farbe , 4600m dubla deschidere

Vest, Bacău

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

39.000 €

Apartament 2 camere, Centru

Central, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Demisol
1960
Agenție

10 luni în urmă
18

290.000 €

Spatiu comercial, Tic-Tac Bacau.

Central, Bacău

La ~5km distanță

240 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

350.000 €
35 € / mp

Teren intravilan, zona urbana Sarata 2

Vest, Bacău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții