Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

23.000 €

Casa de renovat cu teren 2570 mp in loc. Teiu j ...

Teiu

4 camere
65 mp
2.570 mp teren
1950
Agenție

6 luni în urmă
2

762.136 €
8 € / mp

ARGES, TEIU, DRUMUL JUDETEAN 508, ST 95.267 MP

Teiu

95.267 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

1.080.000 €
90,000.00 € / mp

Teren logistica jud Arges, Teiu, suprafata 12 ...

Teiu

12 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
6,000.00 € / mp

Teren de vanzare

Teiu

4,18 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

68.000 €

Vand Casa Teiu, jud Arges 140mp Renovat total 2 ...

Teiu

3 camere
140 mp
Agenție

7 luni în urmă
3

840.000 €
7 € / mp

Teren Industrial 12 hectare Teiu Arges

Teiu

120.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

26.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 6500 euro - Gliganu de Sus - R ...

Rociu

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

163.000 €
155.000 €

2 Casa de vanzare Geamana Bradu

Rociu

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

19.000 €
3.26 € / mp

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

La ~5km distanță

5.830 mp teren
Construcții

Agenție

5 luni în urmă
1

19.000 €
3.26 € / mp

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

La ~5km distanță

5.830 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

3 luni în urmă
8

28.000 €

Casa de vanzare , Rociu , Arges

Rociu

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.499 €
4.08 € / mp

Teren intravilan com. Rociu sat Gliganu de Sus

Rociu

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

0% Comision Teren intravilan de 5830 mp - Com. ...

Rociu

La ~5km distanță

5.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

80.000 €

Vand casa, comuna Rociu, sat Gliganu de Sus

Rociu

La ~5km distanță

120 mp
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la drum principal com. Ratesti

Ciupa-Mănciulescu

La ~5km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

13.500 €
3.65 € / mp

Teren Intravilan com. Ratesti

Nejlovelu

La ~5km distanță

3.700 mp teren
f.s. 53 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

75.000 €

Casa - Gliganu de Jos

Gliganu de Jos

La ~5km distanță

94 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

35.000 €

Casa Negrasi Judetul Arges

Negrași

La ~10km distanță

4 camere
84 mp
Agenție

8 luni în urmă
15

33.900 €

Casa, teren intravilan Negrasi Arges

Negrași

La ~10km distanță

3 camere
53 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

22.000 €
4.22 € / mp

Teren 5216 mp la 2 pasi de autostrada A1

Rătești

La ~10km distanță

5.216 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

13.500 €
3.65 € / mp

Teren Intravilan com. Ratesti

Rătești

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Bancă

7 luni în urmă
9

74.000 €

Casa S+P+M Tigveni

Rătești

La ~10km distanță

207 mp utili
1E
2002
Agenție

Mai mult de un an
3

159.000 €
195.000 €
25.23 € / mp

VANZARE TEREN EXCPETIONAL | AUTOSTRADA A1 | BUC ...

Rătești

La ~10km distanță

6.302 mp
6.302 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

3.300 €
6 € / mp

Vand loturi teren curti-constructii, la Ratesti ...

Rătești

La ~10km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

158.000 €
25.07 € / mp

VANZARE TEREN EXCPETIONAL | AUTOSTRADA A1 | BU ...

Rătești

La ~10km distanță

6.302 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

30.000 €

Vand casa si teren - Gliganu de Sus, Arges

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

3 camere
126 mp
Agenție

5 luni în urmă
5

14.900 €
3.96 € / mp

Casa demolabila si teren 3758mp intravilan Roci ...

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

3.758 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

79.000 €

Vand casa noua localitatea Glganu de sus judetu ...

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

90 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.499 €
4.08 € / mp

Teren intravilan 6500 mp- Gliganu de Sus - Roci ...

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

78.000 €

De vinzare casa noua constructie 2022 loc. Glga ...

Gliganu de Sus

La ~10km distanță

3 camere
93 mp