Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

12.000 €

De vanzare teren 1000 m2,cu casa nelocuibila

Ștefan cel Mare

3 camere
1.000 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

9.991 €
0.55 € / mp

Teren Slobozia, extravilan, Arges, ID: R2980193

Ștefan cel Mare

18.318 mp
18.318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

27.000 €

Casa de vanzare in comuna Stefan Cel Mare

Ștefan cel Mare

3 camere
800 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2.700 €

Casa de vanzare

Ștefan cel Mare

3 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €

Casa de vanzare in com. Stefan cel Mare jud. Ar ...

Ștefan cel Mare

3 camere
120 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

14.587 €

Casa de vanzare Comuna ?elaru, jud. Dambovi?a

Șelaru

La ~5km distanță

78 mp
717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22.000 €

Vanzare Casa Batraneasca + teren 2800mp Sat Moz ...

Mozăceni

La ~10km distanță

4 camere
2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

15.000 €
25.000 €

Proprietar casa P+ 1 E com.Mozaceni Deal, jud. ...

Mozăceni

La ~10km distanță

5 camere
140 mp
500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20.000 €

Casa batraneasca+dependinte, teren 1300 mp

Mozăceni

La ~10km distanță

3 camere
1.300 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

35.000 €

Casa de caramida cu 5900mp intravilan

Mozăceni

La ~10km distanță

3 camere
72 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €

Casa de vanzare mozaceni

Mozăceni

La ~10km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

65.000 €

Casa de vanzare .rascaeti dambovita distanta 60 ...

Răscăeți

La ~10km distanță

200 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
6.25 € / mp

Teren intravilan pentru constructie casa la tar ...

Răscăeți

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55.000 €

Vanzari casa

Sârbeni

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

22.900 €
14.300 €
9.31 € / mp

Teren vanzare + constructie / 2499 mp /57m desc ...

Sârbeni

La ~10km distanță

1 camere
2.461 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

2.848 €
1.16 € / mp

Teren vanzare + constructie / 2461 mp / electri ...

Sârbeni

La ~10km distanță

2.461 mp
2.461 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

220.000 €
22 € / mp

Teren de vanzare proiect benzinarie, autostrada ...

Vișina

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

19.500 €
0.98 € / mp

EXCLUSIVITATE: 20.000 mp teren impadurit langa ...

Vișina

La ~10km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
18

50.000 €

Casa parter + anexa renovata cu teren la strada

Vișina

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
880 mp teren
Agenție

Ieri
2

345.000 €
0.86 € / mp

Vindem teren agricol 40 ha , Dambovita , comasa ...

Vișina

La ~10km distanță

400.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

345.000 €
0.86 € / mp

Vindem teren agricol 40 ha , Dambovita , comasa ...

Vișina

La ~10km distanță

400.000 mp
400.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

17.991 €

Casa si teren Slobozia, Arges, ID: R3043419

Slobozia

La ~15km distanță

3 camere
75 mp
713 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

25.000 €
30.000 €
6.85 € / mp

Proprietar vând teren cu casa demolabila

Poeni

La ~15km distanță

3.650 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

37.310 €
82 € / mp

vinzari teren intraviran

Poeni

La ~15km distanță

455 mp
455 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

49.300 €

Zona lini?tita 10 minute de mers cu tramvaiul p ...

Popești

La ~15km distanță

2 camere
28 mp
Etaj 4
1986
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

147.000 €

OCAZIE Duplex la pret de Apartament

Popești

La ~15km distanță

5 camere
286 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

95.000 €

Imobil Com. Tatarastii de Sus, Jud. Teleorman, ...

Tătărăștii de Sus

La ~15km distanță

4 camere
94,1 mp
3.552 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

75.000 €

Imobil Com. Tătărăștii de Sus, Jud. Teleorman, ...

Tătărăștii de Sus

La ~15km distanță

4 camere
94 mp
3.552 mp teren
f.s. 39 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

24.000 €

Vand 2 case in aceea?i curte, Anexe, Garaj, Gra ...

Tătărăștii de Sus

La ~15km distanță

2 camere
5.108 mp
5.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

16.000 €

Casa de vanzare :

Palanga

La ~15km distanță

2 camere
4.200 mp