Proprietăți unice: 167
Proprietari: 54
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

40.000 €

Vandut direct de proprietar Garsoniera Moderna, ...

Central, Mioveni

1 camere
25 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €

Vand -schimb

Central, Mioveni

4 camere
78 mp
Etaj 4
1985
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

84.900 €

MIOVENI Central Apartament 4 camere cf 1 decoma ...

Central, Mioveni

4 camere
86 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
5

120.000 €
89.49 € / mp

Teren Mioveni

Central, Mioveni

1.341 mp
1.341 mp teren
Agenție

Ieri
2

265.000 €

Casa Superba Mioveni, IRN, Duplex, mobilata si ...

Central, Mioveni

4 camere
180 mp
510 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

77.000 €
119.75 € / mp

Teren Mioveni

Central, Mioveni

643 mp
643 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

98.571 €
33 € / mp

Teren Mioveni, Colibasi, Bld. Dacia, zona in de ...

Central, Mioveni

2.987 mp
2.987 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

104.000 €

Apartament 4 camere! 85 mp utili! Complet renov ...

Central, Mioveni

4 camere
85 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

92.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Mioveni

3 camere
80 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

48.500 €
49.500 €

Vând garsoniera complet mobilata si utilata

Central, Mioveni

1 camere
31 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

2 zile în urmă
21

3.600.000 €

Hala industriala de vanzare, situata in Titesti ...

Central, Mioveni

5.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

79.000 €

Vand Apartament 2 Camere B-dul Dacia M3

Central, Mioveni

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

70.000 €

Vand apartament doua camere

Central, Mioveni

2 camere
55 mp
Etaj 3
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
7

30.000 €

Vand garsoniera Mioveni etaj 4,confort 1/decoma ...

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
1985
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

86.900 €

Apartament 3 camere, Mioveni, Robea, et4, mobil ...

Central, Mioveni

3 camere
73 mp
1985
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

39.990 €
99.98 € / mp

Teren intravilan Mioveni

Central, Mioveni

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

86.900 €

De vanzare Apartament 3 Camere

Central, Mioveni

3 camere
73 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
6

54.000 €

Vand garsoniera Mioveni-Robea, 40mp utilita?ile ...

Central, Mioveni

1 camere
40 mp
1987
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

88.000 €

Casa de vanzare purcareni

Central, Mioveni

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

39.900 €

Vand Garsoniera Parter Mioveni

Central, Mioveni

1 camere
26 mp
Parter / 4
1981
Agenție

3 luni în urmă
7

39.000 €

Garsoniera c.f.1/dec Mioveni 39000euro

Central, Mioveni

1 camere
27 mp
1985
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 39,000 € și 39.500 €
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

75.500 €
77.000 €

Apartament 3 camere de vanzare , Mioveni

Central, Mioveni

3 camere
68 mp
Etaj 4
1985
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

89.000 €

Vand apartament 3 camere Mioveni

Central, Mioveni

3 camere
75 mp
Etaj 1
1987
Agenție

5 luni în urmă
9

69.900 €
71.999 €

Apartament ultracentral, 3 camere, 78 mp, cu ac ...

Central, Mioveni

3 camere
67 mp
Etaj 4 / 4
1983
Agenție

6 luni în urmă
1

1.650.000 €
402.44 € / mp

Teren 4100 mp central Mioveni, la bulevard, zon ...

Central, Mioveni

4.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

90.000 €
184.80 € / mp

Teren intravilan 487 mp - de vânzare / &#2 ...

Central, Mioveni

487 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

500.000 €

Vând / închiriez spațiu de birou ...

Central, Mioveni

520 mp utili
1E
2007
Agenție

1 săptămână în urmă
5

10.503 €

Vand garsoniera etaj 3

Central, Mioveni

1 camere
42 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

10.503 €

Vand garsoniera etaj 3

Central, Mioveni

1 camere
42 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
8

74.900 €

Aparat 2 Camere 2 Balcoane Etaj 1

Central, Mioveni

2 camere
56 mp
Etaj 1