Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

22.000 €
10 € / mp

Teren zona linistita, padure la 11 km de Pitest ...

Lăzărești (Moșoaia)

2.200 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
9

2.598 €
0.52 € / mp

Teren extravilan padure Albota, ID: R2980187

Lunca

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

75.000 €

Gospodarie bine organizata in Silisteni, comuna ...

Lunca

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
2.558 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

29.000 €
30.900 €

Teren 1047 mp + casa | deschidere DN | Lunca Co ...

Lunca

La ~5km distanță

43 mp
1.047 mp teren
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 29,000 € și 31.500 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.000 €
4 €
3.01 € / mp

Ideal pentru casa de vacanta teren intravilan i ...

Lunca

La ~5km distanță

1.662 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

25.000 €

Arges, sat Padureti Vand casa cu livada 1200 mp

Lunca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
50 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

94.999 €
32.05 € / mp

Teren Hintesti Intravilan - 0% Comision

Moșoaia

La ~5km distanță

2.964 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

66.000 €
33 € / mp

Teren 2000 mp intravilan Smeura-Mosoaia. Comisi ...

Moșoaia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
14

72.000 €

Casa doua camere plus garaj, Mosoaia, Hintesti, ...

Moșoaia

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
2.000 mp teren
2001
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

155.000 €

Vand casa Hintesti,Arges

Moșoaia

La ~5km distanță

5 camere
231 mp
Agenție

7 luni în urmă
9

25.000 €
41.67 € / mp

Vand parcele teren intravilan,Mosoaia, strada p ...

Moșoaia

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
11

25.500 €
51 € / mp

Teren cu autorizatie si proiect de construire, ...

Moșoaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

209.000 €

Casa Calea Dragasani Smeura Disponibila

Moșoaia

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
410 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
10 € / mp

Teren ideal pentru casa liniste, natura si inti ...

Moșoaia

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

80.000 €

Teren 800 mp intravilan str. Olteni, Mosoaia, A ...

Moșoaia

La ~5km distanță

f.s. 28 m
Agenție

1 lună în urmă
19

199.900 €

Casa moderna 5 camere Trivale - Clasa energetic ...

Moșoaia

La ~5km distanță

5 camere
138 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

42.000 €
105 € / mp

Parcele de 400 mp intravilan str. Olteni, Mosoa ...

Moșoaia

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €
100 € / mp

Teren 800 mp intravilan str. Olteni, Mosoaia, A ...

Moșoaia

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

109.000 €
115.000 €

Casa langa padure , la doar 1,5 km de cartierul ...

Moșoaia

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
422 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 109,000 € și 115.000 €
Agenție

2 luni în urmă
8

63.899 €

Apartament cu 2 camere, Trivale, proprietar

Moșoaia

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 9
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

159.500 €

Casa mobilata in Trivale | str. F. Campului

Moșoaia

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

335.853 €
63 € / mp

Teren Mosoaia intravilan

Moșoaia

La ~5km distanță

5.331 mp
5.331 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp de vanzare Zona Dealu Viilor (Mo ...

Moșoaia

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

48.000 €
50 € / mp

Vind teren intravilan Mosoaia

Moșoaia

La ~5km distanță

960 mp
960 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
52.08 € / mp

Vand teren 960 mp Mosoaia gata de constructie, ...

Moșoaia

La ~5km distanță

960 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
14

140.000 €

Casa de vacanta Trivale platou

Moșoaia

La ~5km distanță

4 camere
94 mp
620 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

105 €
0.26 € / mp

Parcele de 400 mp intravilan str. Olteni, Mosoa ...

Moșoaia

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

179.500 €

Casa 4 camere | 170 mp utili | Teren 550 mp | M ...

Moșoaia

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70 €
0.04 € / mp

Vand teren prunilor

Moșoaia

La ~5km distanță

1.712 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

114.000 €
109.62 € / mp

Teren Intravilan Magic Trivale - Aleea Bradului ...

Moșoaia

La ~5km distanță

1.040 mp teren
Construcții